Vše pro tvé tělo

Jak začít správně hubnout?

7. ledna 2011 v 20:59 | AaandYs3k
Našla jsem celkem zajímavé typy pro lidi jako já, co jsou líní, ale chtějí se svou postavou něco udělat:D Snad pomůžou...
 • Máte-li sedavé zaměstnání (školu), dbejte na to, abyste se každou půlhodinu protáhli.
 • Zacvičte si aspoň trošku po příchodu ze školy.
 • Večer se místo dívání na televizi jděte alespoň na 20 minut projít na vzduch.
 • Dnes si nedávejte žádnou slazenou limonádu. Vychutnejte si čaj, minerálku nebo pramenitou vodu. Čaj si ale klidně oslaďte trochou medu.
 • Ode dneška i o víkendu vynechejte smažená jídla. Pokud jste zvyklí jíst je 4x týdně, tak změna na 1x týdně je taky dobrá.
 • Vyhněte se fastfoodu a dejte si k obědu místo hranolek vařené brambory či rýži.
 • Začněte jíst ode dneška pravidelně. Hlídejte si, abyste snědli čtyři až pět menších porcí jídla denně. Klidně si nastavte budík, který vám připomene čas jídla.

Desatero rad pro opalování

15. června 2010 v 21:30 | AaandYs3k
BEAUTY: Opalovačka je OK ale... - foto

Nic se zkrátka nesmí přehánět a nahánění bronzu za každou cenu už vůbec ne!!! Sluníčko v rozumných dávkách prospívá a být bledule nikoho úplně nebere. Ale je potřeba vědět, jak nachytat bronz tak, aby sis neublížila!

Desatero FAKT dobrých rad!

1. Vyhni se slunci v době od 11. do 15 hodiny, kdy je sluneční záření nejsilnější.
2. Při koupání si namoč hlavu nebo neodkládej čepici (klobouk, šátek...).
3. Nezapomínej na správný pitný režim, doplňuj tekutiny pravidelně a často a spíš než po studených, nebo dokonce ledových tekutinách sáhni radši po vlažných.
4. Letní strava by měla být lehká: těstoviny, saláty, ovoce a zelenina s velkým obsahem vody (broskve, melouny, rajčata, okurky).
5. Zapomeň na mýtus, že se před sluncem schováš ve vodě! Pravda je, že 50 % slunečního záření proniká až 50 cm pod hladinu vody!
6. Stejným mýtem je, že se nespálíš, pokud je zataženo! Omyl - skrz mraky proniká až 80 % slunečních paprsků.
7. Opalovací krém nanášej vždy před opalováním, tzn. ne až na pláži, ale nejlépe ještě doma, aby se ochranný faktor stačil aktivovat.
8. Krém nestačí nanést 1x denně! Naopak! Krémem nešetři a nanášej jej na celé tělo pravidelně max. po hodině a samozřejmě kdykoli vylezeš z vody.
9. Po opalování ošetři pokožku poopalovacím balzámem, který dodá vysušené pokožce potřebnou hydrataci, zvláční ji a zabrání nehezkému loupání kůže.
10. Sleduj na své pokožce přibývající znaménka, jejich velikost, zabarvení a tvar. I při sebemenším podezření na zvětšení, změnu tvaru nebo barvy vyhledej kožního lékaře!
Zdroj: BG

Chlupatá jako opice? Nikdy!

16. dubna 2010 v 20:50 | AaandYs3k

Chlupatá jako opice? Nikdy!

Doba to vyžaduje, a tak ženy své chmýří holí, depilují, epilují, odbarvují a vytrhávají pinzetou nehledě na utrpení s tím spojené.
Potkáte-li na koupališti paní s křoviskem v podpaždí a houštím trčícím z třísel, jde o kuriozitu, nad níž většina ostatních dam ohrne nosík. Vyjít v létě nevyholená je prostě faux pas, takový už je úděl ženy jednadvacátého století. Tento trend prochází napříč všemi generacemi. A zasahuje i místa nejcitlivější.

Zadek - proč z něj všichni šílí

8. března 2010 v 17:49 | AaandYs3k

Nemáte někdy pocit, že z dámského pozadí jde hlava kolem úplně všem? Skoro po každém šílí nějaký muž a skoro z každého šílí nějaká žena.

Pro ty první je ženský zadek děsně sexy a je úplně fuk, že nemá parametry modelek spodního prádla. Pro ty druhé je skoro za všech okolností nepřijatelný. Ano, zadek je pro mnohé z nás nepřítelem číslo jedna. Je velký, rozkydlý, neforemný, kazí nám postavu, nevejdeme se kvůli němu do stejných rour jako Kate Moss a vůbec... Má jediné štěstí, že nám není denně na očích. Jinak bychom s ním rázně zatočily! I když než se rozhoupeme s ním opravdu začít něco dělat, nejprve:

Maskujeme a zakrýváme

Protože má zadek blízko k pohlavním orgánům, je považován za jednu z nejerotičtějších zón na těle. Současně z něj anální otvor dělá cosi nečistého, a tak si spojením těchto dvou kontroverzních vnímání vydobyla tato část našeho těla mimořádné postavení. Proto, aby nepohoršoval současně eroticky neprovokoval, je v mnoha civilizacích běžné si pozadí halit. My ženy jsme toto zakrývání dovedly k dokonalosti a v touze alespoň opticky dovést svůj zadek k ideálním, pevným kulatým tvarům, maskujeme pomocí barev, střihů, délek, šířek... jen aby vypadal dobře.

5 tipů pro zimní péči o chodidla

20. října 2009 v 15:39 | AaandYs3k

1. Nešetřete na zimní obuvi

Kvalitní zimní boty jsou jistě investicí, která se vyplatí a na které by se nemělo šetřit. Vyšší částka, kterou zaplatíte za pevné boty od renomovaného výrobce, se vám vrátí hned několikrát: vaše nohy vám poděkují za pohodlí, ušetříte čas i nervy nutné k reklamaci levných bot, které dlouho nevydrží, a získáte obuv, která bude sloužit několik sezón a nebude po první zimě na odpis. Zimní boty by měly být voděvzdorné, tuto vlastnost ještě po zakoupení podpořte ošetřením impregnačním sprejem. Při zkoušení myslete na to, že zimní boty je lepší volit o kousek větší, aby vás nezábly nohy. Volte boty s důkladným vnitřním vyteplením. Kupujte nejlépe kvalitní kožené boty, které umožní nohám dýchat. Kožené boty jsou nejpoddajnější, prsty se vzájemně netlačí a nohy se v nich tolik nepotí.
Tip: Skvrny od soli odstraníte z kožených bot s pomocí směsi octa a vody v poměru 3:1.

Postavte se celulitidě

23. září 2009 v 21:06 | AaandYs3k

Postavte se celulitidě!

Celulitida trápí více než 70 % žen, a zadruhé můžete vzhled svých stehen při troše snahy výrazně zlepšit!

Jak celulitida vzniká?

Máme ji skoro každá a přesto mnohdy ani netušíme, jak tahle mrška vzniká. Především jde o kosmetický problém, který je bohužel geneticky zakódován. Vzniká vlastně v souvislosti s hromaděním tukové tkáně nejčastěji na zadní straně stehen, později třeba i na hýždích, v oblasti bříška a na vnitřní straně paží.
Můžeme ji rozdělit do čtyř základních stádií, a když zjistíte, ve kterém se právě nacházíte, budete s ní moci lépe bojovat. V první fázi je pomerančová kůže viditelná jen při stisknutí kůže, v druhé fázi už jsou ďolíčky viditelné v ostrém světle, nebo když sedíte. Ve třetím stádiu jsou nerovnosti viditelné neustále, především při chůzi. Čtvrté a nejtěžší stádium je většinou spojeno s nezdravým životním stylem, obezitou. V tomto případě může být celulitida i hodně bolestivá!

Pravdy a mýty o pití vody

29. června 2009 v 18:46 | AaandYs3k
Mýty a pravdy o pití vody – poučte se!
Věříte skoro zázračným vlastnostem vody? No, jen abyste si neuškodili… Pomůžeme vám oddělit ověřená fakta od mýtů. Hra na pravdu začíná!

Zmrzlinová dieta

29. června 2009 v 18:41 | AaandYs3k
Co dělat, když tak milujete zmrzlinu, jenže její součástí je cukr? Kromě klasického cukru se dnes používají různé cukrové sirupy, glukózový, fruktózový sirup, které mají odlišnou sladivost. Další důležitou složkou zmrzliny je tuk. V Evropě jeho hladina většinou nepřesáhne dvanáct procent, u ovocných zmrzlin jsou to jen pouhá tři procenta tuku, ovšem v Americe si může koupit zmrzlinu, která obsahuje více než šestnáct procent tuku.

Dopřejte si voňavou bylinkovou koupel

28. června 2009 v 17:49 | AaandYs3k
Bylinky jsou vhodné nejen k ochucení pokrmů a přípravě zdravotních čajů a tinktur. Mnohé lze využít také v kosmetice. Také si můžete udělat vývar z bylinek, které použijete do domácí koupele nebo zvolit pohodlnější cestu, což je návštěva wellness centra, kdy si můžete dopřát velmi oblíbenou relaxační vířivou koupel s bylinkami.

Kdo nespí, má chuť na sladké

27. května 2009 v 19:12 | AaandYs3k
Podľa odborníkov je sedem hodín spánku každú noc ideálny čas, aby si bola štíhla a krásna. Pri nedostatku spánku chýbajú organizmu hormóny sérotonín a dopamín, cez deň sa to potom snaží vyvážiť zvýšenou chuťou na sladké. Málo spánku teda vedie k nadváhe a nerovnováhe organizmu, minimum oddychu je päť hodín. Organizmus nepotrebuje v spánku toľko energie, preto sa sústredí na regeneráciu buniek, aj krémy pôsobia intenzívnejšie. Keď spíš dlho, až deväť hodín, telo signalizuje, že niečo nie je v poriadku.

20 tipů ke krásné postavě

23. března 2009 v 12:45 | AaandYs3k
1 Zahoďte dálkový ovladač
Možná se vám nezdá, že by to stálo za řeč, ale když místo přepínání kanálů na dálku osobně povstanete, ručně přeladíte televizi a přitom svižně obejdete pokoj, ročně se vám usadí po těle o dvě kila tuku míň.

2 Proležte reklamní bloky
Victoria Beckhamová. Kudy chodí, všude tvrdí, že za své vyploštěné břicho vděčí dvěma stům leh-sedů denně. Zní to sice strašně, ale pokud si jich uděláte třicet během každého reklamního bloku, budete mít břicho jako přistávací dráhu dřív, než skončí poslední díl Zoufalé manželky. Zrovna tak dobré pro televizní přestávky jsou dřepy.

Krátké nohy? co s tím

19. března 2009 v 12:21 | AaandYs3k

Krátké nohy ve špatném oblečení mohou vyvolat dojem, že jste přitahována k podlaze. Je čas se vznést! Krátké nohy jsou sexy nohy a vy můžete vypadat tak vysoce a štíhle, jak chcete, pouze s malou změnou šatníku.

Plavky pro každý typ postavy

19. března 2009 v 12:16 | AaandYs3k

jak jste si asi všimly, těším se na léto, tak to taky tak vypadá:D

Vysoká postava

TIPY:
* Sáhni po plavkách s průstřihy, které "přešmiknou" dlouhou linii.

* Plavkový top nátělníkového střihu ti zkrátí trup, takže nebudeš vypadat jako žirafka:-).

* Příčné pruhy na tobě budou vypadat super, vyvaruj se svislých pruhů.

* Plavky s potiskem nebo veselé barvy vysokou postavu skvěle podtrhnout.
Vysoká postava - zleva: předtím a potom ( Debenhams, kalhotky 799 Kč, top 1 099 Kč).

10 tipů jak být sexy

29. ledna 2009 v 18:43 | AaandYs3k
 1. SEBEVĚDOMÍ Asi tě nepřekvapí, že pro sexy image je to hodně důležité.
 2. NEODOLATELNÝ ÚSMĚV Usmívej se, co možná nejvíc
 3. SEXY POHLED "Kouřový" make-up očí prostě frčí
 4. LEŽÉRNÍ ÚČES Nezáleží na tom, jestli máš vlasy dlouhé nebo krátké. Hlavně aby nepůsobily upjatě a splihle

Trápí tě bříško?

29. ledna 2009 v 18:31 | AaandYs3k
Trápí tě tluštší bříško nebo nějaký ten nezbedný špíček jako každou z nás? Mám tu pro tebe pár rad a typů jak docílit dokonale hladkého bříška během krátké doby;-)

Co o tobě prozradí kalhotky?

19. ledna 2009 v 20:00 | AaandYs3k
Co o tobě prozradí kalhotky?
Kdo by to byl řekl, že to, do čeho halíš zadeček, dovede odhalit tvou osobnost!
Kalhotková volba: kraťásky
JAKÁ JSI: V hloubi duše jsi sice pěkně ztřeštěná divoška, ale pořád si chceš zachovat dívčí roztomilost. Tvoje kalhotky musí být pohodlné, stejně jako mikiny a džíny, do kterých se nejradši navlíkáš. Podpatky a superúzký topík nejsou nic pro tebe, protože pořád někde poletuješ. Jsi energická a věčně rozesmátá.


Kalhotková volba:tanga

JAKÁ JSI: Miluješ tanga, protože jsou módním ekvivalentem pro flirt: sexy, hravé a trošku nebezpečné, stejně jako ty. Víš, že na kluky platí vyzývavá drzost, na učitele aktivní přístup a že kámoše nejvíc pobavíš svými historkami. Tvoje kalhotky prostě vyjadřují ženskost se vším všudy.


Kalhotková volba:bikiny

JAKÁ JSI: Máš vkus, i když se nepotřebuješ navlékat do módních trendů. Taky miluješ pohodlíčko, ale rozhodně nejsi žádná puťka domácí. Prosazuješ vlastní názor a nikdy se nenecháš ovlivnit tím, co ti říkají jiní. Nesnášíš stereotyp a podle hesla "změna je život" si vybíráš i kalhotky. Jednou krajkové, jindy sportovní...

Váš zdroj:

Je důležité rozumět své postavě

16. ledna 2009 v 21:49 | AaandYs3k
Je důležité rozumět své postavě

Super tipy pro dívky!

16. ledna 2009 v 21:31 | AaandYs3k
Jste-li nižšího vzrůstu, volte vysoký podpatek

Jste-li nižšího vzrůstu, volte vysoký podpatek

Nevíš co s kily?

13. ledna 2009 v 15:37 | AaandYs3k
Určo vaše mamky napekli spousty a spousty cukroví,který vám chutná a který je hlavně hooodně kalorický:-D Ale kdo by neodolal vanilkovým rohlíčkům ,trubičkám ,lineckýmu, kokosovým koulím a mnoho dalším druhům cukroví...Jenže všechno cukroví obsahuje hoodně tuků a vy si nechcete zkazit svou sexy postavu ,proto si tedy přečtěte pár typů jak na ně;-)

Oblékni se podle nohou

13. ledna 2009 v 13:30 | AaandYs3k
 • Krátké nohy
Lindsay Lohan se ze své výšky hlavu nedělá. Vsadila na vykrojené plavky se zavazováním na boku, které nohy opticky prodlouží. Skvělou službu ti taky udělají boty na vysoké platformě, které ti nejen dodají výšku, ale i hezky vytvarují nohy. Slušet ti budou barevné podkolenky i 3/4kalhoty. Vybírej raději oblečení v pdoobných tónech, nesnaž se postavu barevné příliš rozdělit. Rozhodně se vyvaruj triček s prodlouženou délkou, jsou sice módní, ale dokážou pěkně zkrátit nohy.

 • Dlouhé nohy
Dlouhé nohy=žádný problém? Ale přece. Vyvaruj se rozšířeným střihům sukní či kalhot, dlouhé nohy by z nich doslova trčeli jako dvě hůlky. Určitě ti budou slušet super krátké šortky a minisukně. Dlouhé nožky není nutné ještě prodlužovat vysokými podpatky, sáhni raději po pohodliných balerínkách.
 
 

Reklama

Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk