Tipy pro krásu

Voda z kohoutku na čištění pleti? nikdy!

17. listopadu 2010 v 18:50 | AaandYs3k
Voda z kohoutku je vždy po ruce a je jednoduché ji použít místo kosmetického přípravku pro čištění pleti, zejména po ránu, když máte zpoždění, protože jste zaspali, nebo večer, když jste hodně unavení. Ale má to jeden háček. Co je nejjednodušší řešení, nemusí být tím nejlepším. Měli byste vědět, že existují dokonalé metody, jak obličej očistit, ale voda mezi ně rozhodně nepatří.

22 zbraní proti akné!

3. listopadu 2010 v 17:29 | AaandYs3k
Skvělé rady:) Dochází mi noční krém, asi si koupím ten, co tam doporučují:)

Každá, opravdu každá holka má dříve nebo později co dočinění s protivným akné. Ale pupínky nejsou neléčitelné, tak proč si kvůli nim dělat hlavu? Nepárej se s nimi, vytas na ně účinné zbraně a pryč s nimi!

1. Help me!
Právě jsi objevila bolavý pupínek? Použíj rychle Sébium Al, první lokální intenzivní péči, která působí ve všech zánětlivých stádiích. Prostě jak se objeví pupínek,okamžitě jej zakrémuj! (Bioderma, 419Kč)


2. Bacha na mytí!
Nemyj si obličej normálním mýdlem! To narušuje přirozenou horní část kůže a poškozuje její ochrannou funkci. Bakterie se pak líp "zahnízdí" a rozmnožují. Důsledek? Akné! Používej šetrnější přípravky na obličej, např. gel Young Wash Off (Nivea, 105Kč).
3.Pryč s potem!
Jestli ses hodně zpotila (třeba sportem), platí: umýt si obličej a nakrémovat ho, pak teprve nanášet make-up nebo pudr! Pod vrstvou líčidel by se jinak mohly množit bakterie. A tip mám i na ten pudr! Pro problematickou pleť doporučuji  Acnecover Mattifying Powder (Dermacol, 149Kč)

Máš na to, stát se modelkou?

16. dubna 2010 v 21:00 | AaandYs3k

Máš na to, stát se modelkou?

226.jpg image by lutom

Sláva, peníze, večírky, sem tam trochu zapózovat a jinak si hlavně užívat. Přesně takhle si spousta lidí představuje život modelky. Skutečnost je ale jiná. Modeling je pěkně náročná práce. A my ti odhalíme, co nutně potřebuješ k tomu, aby ses mohla stát modelkou. Přečti si náš článek a zjisti, jestli na to máš!

Odstranění akné laserem

1. listopadu 2009 v 17:34 | AaandYs3k
Laserová léčba akné
se stala populární v roce 2003, poté co jedna studie ukázala, že případy jemného akné byly zlepšeny již po jedné aplikaci laserového paprsku. Dnes nabízí laserovou léčbu většina dermatologů stejně jako léčbu laserem s jemnými paprsky.
Někteří lidé si po laserové léčbě stěžují, že jim laser spálil kůži. Je velice důležité před aplikací použít speciální krém. Někomu se také může zdát léčba akné laserem nepřiměřeně drahá. Stejně jako u ostatních druhů léčby akné, i v tomto případě je zkušenost individuální - pro někoho výrazně příznivá a pro někoho neefektivní. Nezapomeňte, že změny se nemusí projevit ihned, občas může trvat až tři aplikace než jsou výsledky viditelné.
Pokud máte zájem vyzkoušet tuto metodu, budte si jistí, že váš dermatolog již někdy laserovou léčbu prováděl a zeptejte se jaké byly výsledky a názory pacientů. Pokud jste ještě nezkusili ostatní metody jako benzoyl peroxid, krémy a běžně dostupné přípravky na akné (prostředky na akné), možná je čas je vyzkoušet ještě před použitím laserové léčby. Laser totiž může být nebezpečný pro citlivou kůži a způsobit její zrudnutí po dobu i několika týdnů. Pokud se nakonec pro laserovou léčbu rozhodnete, dejte si pozor aby lidé co budou léčbu provádět byli vyškolení odborníci a měli zkušenosti s laserovým přístrojem. Díky rychlému rozvoji v tomto oboru můžete aplikovat moderní léčbu laserem doma - vyzkoušejte přístroje Laser Etrans a Biobeam Acne.

Buď tím, kým chceš být

16. října 2009 v 21:44 | AaandYs3k
Závidíš Andree Verešové, že je vždy tak sexy, nebo Heleně Zeťové její sebevědomí? Nebo bys ze všeho nejradši byla tak oblíbená a populární jako třeba Simona Krainová? Myslíš, že toho nikdy nemůžeš dosáhnout? Přestaň je považovat za bohyně. To, co umí ony, dokážeš snadno taky. Překonej samu sebe a vrhni se na cestu k novému já. Stačí jen vypíchnout své klady, skrýt nedostatky, a hlavně - umět občas blafovat a na to, kým bys chtěla být, si trochu zahrát . Uvidíš, že za chvíli to nebude jen herecká role, ale tvůj nový život - přesně takový, o jakém jsi vždy snila.

Jak být víc sexy
1. Mysli pozitivně
Stoupni si před zrcadlo, podívej se na sebe a řekni si: ,Jsem fakt kočka!" A opakuj si to znovu a znovu.
,Je vědecky dokázáno, že když si budeš pořád opakovat, že jsi nějaká - třeba hezká nebo ošklivá - tělo začne produkovat chemické látky, aby se fyzicky přizpůsobilo tvým psychickým představám," tvrdí psycholožka Helena Vitnerová. Ať žije chemie!

Jak vypadat sebevědoměji

16. října 2009 v 21:42 | AaandYs3k
Máš příliš široké boky? Křivý nos? Silná lýtka a kulaté bříško? No a co! I kdyby byla každá z nás naprosto dokonalá, stejně bychom si všechny neustále na něco stěžovaly. Krása totiž není pouze záležitostí tělesné symetrie a aktuálními trendy žádaných proporcí, ale tkví v naší mysli. Nauč se mít sama sebe ráda i se svými nedostatky - díky tomu budeš připadat krásnější nejen sobě, ale i svému okolí!
Jak působit sebevědoměji? Zeptali jsme se vás!
"Je jedno, jak vypadáte a jaké máte nedostatky či přednosti. Stoupněte si pěkně vzpřímeně a ukažte světu, že jste hrdé samy na sebe!" - Janča, 1724773138

Tipy pro lepší já

16. října 2009 v 21:41 | AaandYs3k

Rady pro holčiny

1. Jak SBALIT KLUKA?
Není nic jednoduššího, než se o balení kluka pokusit. Pěkně se obleč, učeš, jemně nalič a navoň, buď milá, házej "očka" a úsměvy. Už tak začneš spoustu kluků zajímat. Vyber si takového, který se líbí Tobě. Zkus s ním zavést řeč - proberte např. školu, zájmy, prázdniny, kamarády, knihu/seriál/film, prostě cokoliv běžného, obyčejného. Pokud budete naladěni na "stejnou vlnu", najednou rozhovor bude plynout sám od sebe. A třeba přeběhne mezi Vámi jiskřička. Hlavně hodně odvahy a sebevědomí! Držím palce!

2. Chceš se stát HVĚZDOU ŠKOLY?
První předpoklad je: věřit si. Pak taky musíš o sebe hodně dbát, co se týká vzhledu (účes, oblečení, vůně...). Ale abys byla hvězdou školy, to bys musela udělat něco,
čím by ses zasloužila o svoji popularitu na škole. Např. něco pro školu pomáhat zorganizovat, nebo vyhrát nějaké soutěže/závody, být prostě v něčem nejlepší.
Sama se nejlépe znáš a víš, v jaké oblasti toho nejsnáze dosáhneš. Pokud je to opravdu Tvůj cíl, zkus to. Třeba zasáhneš do černého! Ale úkol je to těžký.

Vyzkoušejte kouzlo domácí kosmetické péče

11. září 2009 v 22:11 | AaandYs3k

Vyzkoušejte kouzlo domácí kosmetické péče

Zápasíte s časem, nevíte, kam dřív skočit, a přece byste rády vypadaly dobře, mladě a upraveně? Pokud vám příroda nadělila alespoň trochu šikovnosti, budete potěšena z osobní svépomoci. A co víc, péčí o sebe můžete například i relaxovat.

Domácí kosmetické úkony

Ať provádíme jakýkoli úkon, pokožka musí být pečlivě očištěna. Je jedno, jestli po koupeli, omytí nebo odlíčení pleťovým mlékem a dočištění pleťovou vodou.

Super rady pro krásu

7. září 2009 v 18:29 | AaandYs3k
Tip č. 1: Jedlá soda na nepovedené opálení
Jste po aplikaci samoopalovacího krému spíše flekatá než bronzová? Nemusíte už čekat tři dny než fleky zmizí, ale raději použijte jedlou sodu, kterou aplikujte na masážní lufu a fleky jednoduše »vydrhněte«.
Tip č. 2: Nalakujte svůj hřeben!
Máte problém s nanášením laku na vlasy? Bojujete se zatvrdlými kamennými prameny nebo zase s naprostým zplihnutím? Pro přirozenější vzhled nastříhejte lak na vlasy na svůj hřeben a ihned poté jím vlasy pročesejte. V případě potřeby můžete opakovat.

Pleťové triky

22. července 2009 v 20:49 | AaandYs3k
Nemáš práve najdokonalejšiu pleť a chceš s tým už konečne niečo urobiť? Potom si na správnej adrese. Poradím ti, ako sa pustiť do boja aj s tými najmenšími problémami. Na začiatok stačí, ak si ujasníš, aký typ pleti máš. Jednoduché, však?

Jak vypadat dobře na fotce?

25. června 2009 v 20:39 | AaandYs3k
Myslíš si , že nejsi fotogenická ? To je ale nesmysl !! Každý může být ! Stačí jen vědět , jak na to !!


1. I když se jinak nemaluješ , měla by sis před fotografováním obličej lehce přepudrovat , aby se neleskl .

2. Dýchej ústy , tím vytvaruješ sexy pusinku , kterou ještě zvýrazni leskem na rty .

3. Ruce si při focení vsedě polož na stehna , to ti udělá hezká ramena a donutí tě to sedět rovně .

10 faktorů, které ubírají na kráse

17. června 2009 v 18:38 | AaandYs3k

10 faktorů, které ubírají na kráse

Už jste se někdy zamyslela nad tím, čím vlastně vaše pleť trpí a co jí může škodit? V lidském životě totiž existuje minimálně deset důležitých faktorů, které viditelně uberou na kráse a negativně přidají na vašem věku.


V dnešním článku vám tyto rizikové faktory představíme a poradíme, jak pleti pomoci.

1. Teplotní výkyvy

Teplota pokožku ohrožuje ze všech vlivů nejčastěji. Naše pleť je totiž háklivá jak na velkou zimu, tak na přehnané horko. V mrazu trpí horní vrstva pokožky, kterou nic nechrání. Proto občas můžete pozorovat pleť zarudlou a na dotek hrubší. Sauna, solárium nebo přehnané slunění neprospívá hlavně pleti s rozšířenými žilkami. Ty se v tomto případě mohou ještě více roztáhnout, a pokud je vaše pokožka křehká a citlivá, mohou i popraskat, což není nic příjemného. Největší zabiják pro pleť představuje rychlý přechod z přetopené místnosti do chladného nebo dokonce mrazivého venkovního prostředí. Pokud byste tento problém ráda vyřešila, pak vám nezbývá nic jiného, než pleť změnu teplot připravit pozvolným a plynulým přechodem.

Skoncuj s kruhy pod očima

13. června 2009 v 22:39 | AaandYs3k
Snad každá z nás už zažila následující děsivý ranní scénář: Po probuzení ses loudavým krokem doplížila do koupelny, rozkoukala se, zaostřila na svůj obraz v zrcadle před sebou… a zděsila se. Místo tvých krásných očí na tebe zíraly pouze dvě malé škvírky a pod nimi ošklivé naduté vaky. Přečti si, co dělat v případě, trápí-li tě tento problém dlouhodobě.
Platí, že pokud se chceš kruhů pod očima zbavit, nejdříve musíš zjistit skutečnou příčinu jejich vzniku. Nejčastěji je řeč o nedostatku spánku, stresu a požívání nápojů s obsahem kofeinu a alkoholu, ale viníků bychom mohli nalézt mnohem více.23504014

Jaký je tvůj styl?

31. května 2009 v 13:06 | AaandYs3k

Viete, ktoré vône, krémy a líčidlá podčiarknu vašu jedinečnosť?
Glamour, ako Dita Von Teese.
Životný štýl:
Páči sa vám všetko, čo pripomína retro Hollywood, no rady si užívate luxus najmodernejších vecí. Dovolenku trávite v päťhviezdičkových hoteloch na Azúrovom pobreží. Máte povahu divy. Rada sa páčite a chcete, aby vás obdivovali a zvádzali.

Váš výzor:

Nič nenecháte na náhodu. Od šiat po doplnky, všetko musí ladiť. Vo svojom budoári máte len značkové šaty. Klobúk a dráždivý výstrih - to je kombinácia, ktorú máte najradšej.

Vaša vôňa:

Používate zmyselné parfumy, ktoré vám dodávajú punc tajomna. Vyznávate pačuli, mošus a vanilku rafinovane zmiešanú s ružou a broskyňou.

Sexi desatero

30. května 2009 v 22:27 | AaandYs3k

Sexy desatero

Kterou z nás by nepotěšily obdivné pohledy kolemjdoucích mužů a nerozradostnilo pochvalné uznání od muže? Lámete si hlavu s tím, co vlastně udělat pro to, abyste byla sexy? Máme pro vás deset tipů, které zaručeně zaberou.


Na vzhledu přece nezáleží...

Tak to je pěkná hloupost. Ten, kdo říká, že mu na vzhledu nezáleží, jednoduše kecá. Každý člověk si protějšek vybírá zejména podle vzhledu. To, jestli muž ženu osloví, rozhodne podle toho, zda se mu žena líbí a přitahuje jej, či nikoli. Jestli má žena stejné zájmy, myšlení a cíle, jestli je milá, chytrá a zábavná, se na první pohled prostě nepozná. Muž vždy osloví jako první takovou ženu, která ho zaujme zevnějškem. A proto rada číslo jedna - vyrážejte si v pohodlném oblečení, které vám sedne a ve kterém se cítíte dobře. Vždy uděláte mnohem větší dojem v pohodlných džínách a svetříku než v upnuté mini a velkém výstřihu, přičemž se budete každou chvíli ošívat, hlídat si, jestli máte prsa na svém místě a jestli vám náhodou neutíká oko na silonkách.

Pozor na oči

27. května 2009 v 19:09 | AaandYs3k
Stále platí, že pri nánášaní krému na tvár by ste sa mali vyhnúť okoliu očí. Pokožka je tam oveľa tenšia ako na zvyšku tváre, zložky prípravku by mohli cez ňu preniknúť do očí a podráždiť ich. Ľahké pleťové gély však môžete naniesť aj okolo očí, ich zloženie je oveľa jemnejšie. Naďalej sa však odporúča používať špeciálne prípravky na oblasť očí...

Stravou pro krásnou pleť

24. května 2009 v 16:04 | AaandYs3k
Co všechno Vaše strava musí obsahovat, aby Vaše tělo udrželo pleť v nejlepším pořádku?
  • Voda velice důležitá látka, kterou Vaše tělo potřebuje. Měly byste jí denně vypít nejméně 2 litry.
  • Vláknina přispívá ke zdraví a může napomoci k jasnější a čistější pleti

Holení intimních míst

24. května 2009 v 15:42 | AaandYs3k
Stále váhate, či siahnuť so žiletkou do rozkroku a upraviť to "pole neorané"? Prekonajte zábrany. Dôvodov, prečo sa zbaviť intímneho ochlpenia je viac ako dosť. Možno vás zláka lepšia hygiena alebo kvalitnejší sex. Skúste a určite nebudete ľutovať.
Ale aj tak je holenie si nielen prirodzenia dnes bežná vec.


Vývoj ľudstva je pomerne krátky. Sotva sme zoskočili zo stromov a zahodili bakule, začali sme si holiť genitálie.


Holenie prirodzenia je fajn - ak sa páči vám a hlavne vášmu partnerovi (partnerke).

Věčně mladá

24. května 2009 v 15:39 | AaandYs3k
Zabudnite na potenie vo fitnescentre. čím viac cvičíte, tým budete vyzerať staršie.
Namáhavý šport, lacné potraviny, ponocovanie. To je len málo z toho, čo nám neprospieva, čo nás ničí.Najnovšie poznatky švajčiarskych lekárov stavajú na hlavu doterajšie teórie a tvrdia: Ak chcete byť čo najdlhšie mladí a zdraví, žite po novom.

AKO ŠPORTOVAŤ

V snahe byť vo forme, vyhnúť sa chorobám, infarktom, rakovine sa mnohí z nás ničia v posilňovni,zabehajú kilometre, potia sa pri tenise. "Podľa zistení švajčiarskych lekárov však tento typ športovania vôbec nie je zdravý a na organizmus má skôr ničivé ako ozdravné účinky, " vysvetľuje MUDr. Alexandra Novotná, riaditeľka známej skrášľovacej kliniky Esthetic, ktorá si z odborného semináru vo Švajčiarsku priniesla prevratné informácie z najnovšej antiagingovej medicíny. "Dozvedela som sa, že pri namáhavom športovaní organizmus predčasne starne. Vypozorovala som to aj ja vo svojej praxi. Ženy, ktoré robia aerobik, a to aj niekoľko hodín denne, vyzerajú staršie ako ich rovesníčky. Majú síce vypestované telo, ale podkožný tuk z tváre im mizne a ich črty pôsobia staršie. Keď dobehne maratón tridsaťročná žena, hádali by ste jej päťdesiat," hovorí A. Novotná. Pri intenzívnom športovaní totiž dochádza k zníženiu hladiny ženských hormónov, čo sa odrazí aj na vzhľade.

Maska na normální a suchou pleť

24. května 2009 v 15:37 | AaandYs3k
 
 

Reklama

Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk