Ruce a nehty

Pečujte i v zimě o své ruce

20. října 2009 v 15:24 | AaandYs3k
Ruce, na co všechno potřebujeme své ruce. Vůbec si nedovedeme představit, že existujeme třeba jen s jednou rukou. Pomocí rukou jíme, pracujeme, podáváme druhému člověku při kontaktu, zdobíme prsteny.

Podle stisku rukou zjistíme, s jakým člověkem jsme v kontaktu - zda jde o pevný stisk nebo stisk typu "leklá ryba". Zjistíme, zda je ruka upracovaná s případnými mozoly nebo jemná a pěstěná. Těžce pracující se určitě o své ruce stará jinak, než-li žena pracující v kanceláři.

Krááásné gelové nehtíky

17. června 2009 v 21:29 | AaandYs3k

Francouzská manikůra

14. června 2009 v 20:36 | AaandYs3k

Francouzká manikůra


Příprava


Na aplikaci bezchybné francouzské manikúry musí být nehty náležitě připraveny! Nejprve pečlivě odstraňte starý nános laku, nehty odmočte ve vlažné vodě s trochou jemného mýdla a poté ošetřete speciálním přípravkem na odstranění kůžičky okolo nehtu, které často obsahují pěstící složky jako mandlový nebo avokádový olejíček. Kůže je pak krásně změklá a jde za použití speciálního dřívka lehce odstranit.

Posílení

Především měkké nehty potřebují pomocí speciálního zpevňovače dodat novou sílu. Ten posiluje nehty, zlepšuje strukturu nehtů a v neposlední řadě chrání před jejich zbarvením při použití laku. Po tomto ošetření jsou nehty náležitě připraveny k dalšímu kroku.

Jak žít s umělými nehty?

20. března 2009 v 19:33 | AaandYs3k
V žádném případě si nesmíte myslet, že umělým zpevněním nebo prodloužením přírodních nehtů Vaše problémy s nimi končí!

Prvních pár hodin po modeláži, někdy i celý den budete mít pocit, že jsou vaše nehty těžší nebo budete mít necitlivé prsty a nehty. Při Vaší první návštěvě nehtového studia doporučujeme tzv. "přirozenou délku nehtů" - odpovídá přibližně 3-4 mm délky volného okraje - špičky nehtů, zaručuje delší trvanlivost a spokojenost se službou za kterou zaplatíte.

Materiál, který se nanáší na vlastní nehet je vysoce kvalitní, neagresivní umělá hmota. V žádném případě se žádná její složka neuvolňuje do lidského organismu, je šetrná vůči nehtům. Předpokládáme, že i Vy víte, že umělá hmota se dá neopatrným zacházením poškodit. V našem případě - zlomit.

Nedělejte věci zbrkle, Vaše pohyby rukou by měly být elegantní !

Proto dávejte především pozor:

- při velkém úklidu použijte gumové rukavice s bavl. vložkou, např. na mytí okenních rámů

- při razantním ždímání hadru na podlahu, nebo prádla

- na intenzivní tlak na některé nehty opět při úklidu

- naučte se brát veškeré věci plochou prstů (bříšky) a ne špičkami nehtů

- při otevírání a zavírání šuplíků, skříní a dveří, využijte klouby prstů

Jak na hezké nehtíky

26. ledna 2009 v 16:14 | AaandYs3k
http://th06.deviantart.com/fs17/300W/f/2007/215/a/7/Hands_by_matteaton.jpg
Postačí trocha práce a pak už své ruce nebudete muset skrývat... Mám tu pro vás deset tipů pro kráné nehty...

Rada pro zdravé nehty

16. ledna 2009 v 20:58 | AaandYs3k
http://th06.deviantart.com/fs17/300W/f/2007/215/a/7/Hands_by_matteaton.jpg
Postačí trocha práce a pak už své ruce nebudete muset skrývat... Mám tu pro vás deset tipů pro kráné nehty...
  1. Nepoužívejte acetonové odlakovače, které mohou nehty zbavit důležité vlhkosti.
  2. Po každém umytí použijte krém na ruce. Oleje v krému zadrží vlhkost v nehtech.
  3. Nejběžnější příčinou měkkých nehtů je působení vody. Proto při mytí nádobí noste gumové rukavice.
  4. Máte-li velmi slabé nehty, zkuste si konečky z druhé strany nalakovat podkladovým lakem, aby byly silnější.

Jak správně pečovat o nehty

11. ledna 2009 v 18:38 | AaandYs3k
Potřebuješ: misku , půlku sitronu,jedno vajíčko,krém na nehty(jestli nemáš,stačí normálná),vatovou tyčinku a kartáček

1.Nehty ponoř do horké lázně,kterou jsi předtím udělala z půlky vymačkaného citronu,jednoho vajíčka a teplejší vody

Jak správně nalakovat nehtíky

11. ledna 2009 v 18:37 | AaandYs3k
1. Ze všeho nejdříve musíš aplikovat základ.Tím základem je zpevňovač nehtů(normálně bezbarvý lak).Ten zaplní případné rýhy a nedostatky a postará se o to aby ti lak šel lépe odstranit

Zaměření na ruce

9. ledna 2009 v 18:49 | AaandYs3k
Ruce jsou velmi důležité pro celkovou krásu každé ženy. Reprezentují ji, proto je důležité pečlivě se o ruce starat. Podání ruky, její tvar a pevnost stisku prý řeknou o člověku hodně. Statistiky udávají, že až 80 % lidí se při prvním setkání nejprve podívá právě na ruce…
Pro všechny, kteří věří, že ruce jsou důležité, nabízí Oriflame novou řadu výrobků péče o ruce. Základní ingrediencí této řady je olej ze sladkých mandlí bohatý na vitamíny, který hydratuje, vyživuje, zjemňuje a zpevňuje pokožku, a tyto vlastnosti představují účinnou a přesto jemnou péči o ruce. Vůně mandlí je navíc velice příjemná, což je rovněž důležitý aspekt každého výrobku.
foto

Péče o nehty = levně a kvalitně doma!

9. ledna 2009 v 18:30 | AaandYs3k
Péče o nehty: levně a kvalitně doma!
Už vás unavuje sedět každých čtrnáct dní v salónu, kde jen ztrácíte svůj čas? Vykouzlete si elegantní, upravené ruce v teple a pohodlí vašeho domova.
Nezapomeňte si pořídit…
Kvalitní pilníček je základní součástí vaší manikúry. Kovové a safírové pilníky jsou naprosto nevhodné. Nehty se po jejich použití třepí a lámou, proto je důležité vybrat si kvalitní skleněný, popřípadě plastový pilníček. Skleněný pilník obrousí nehty jemně a nepotrhá strukturu vašeho nehtu jako jiné ostatní pilníky. Další neodlučnou částí nehtové výbavy je leštička. Seženete ji v každé drogerii.

Jak správně nalakovat nehty?

9. ledna 2009 v 18:29 | AaandYs3k
krok 1: Nepoužívejte staré laky. Staré laky na nehty nevypadají hezky. Jsou husté a jejich aplikace je složitá. Jestliže nepomůže ani protřepání lahvičky, tak radši lak vyhoďte (i když to byl nejoblíbenější odstín) a kupte si nový. Starým lakem, který zasychá stejně nikdy své nehty dokonale nenalakujete
krok 2: Vždy začínejte podkladovým lakem.
krok 3: Štěteček vytažený z lahvičky otřete z jedné strany, aby jste nenanesla na nehet více laku, než je třeba.
krok 4:Při lakování se snažte dělat co nejméně šikmých tahů. Barvu nanášejte třemi tahy. Jeden vede přes střed nehtu, druhý levý okraj a potom pravý okraj.
krok 5: Když se lak dostane na kůži, tak mějte u sebe dřívko, kterým okamžitě lak odstraníte. Stačí použít párátko.
krok 6: Používejte ochranný lak, který se dává nakonec, zvětší lesk a zakryje drobné nedostatky v nanášení barevného laku.
krok 7: Odpočívejte, než lak zaschne.

Vybělte si nehty jednou pro vždy

9. ledna 2009 v 18:29 | AaandYs3k

Ruce o nás poví mnoho a kdo chce vypadat dobře, nesmí zapomínat ani na péči o nehty. Není nic horšího než dokonalý outfity i make-up, ale na rukou polámané, neupravené a zažloutlé nehty.

Zažloutlé nehty

9. ledna 2009 v 18:24 | AaandYs3k
Určitě to znáte - práci na zahrádce, ale i vaření (třeba škrábání mrkve) nezřídka "odnesou" nehty. Špíny a nehezkého zabarvení je pak mnohdy těžké se zbavit. Naštěstí s citronem to půjde raz dva! Čerstvě vymačkanou šťávu smíchejte se 1/4 litrem teplé vody a lžící nastrouhaného mýdla. Do lázně ponořte konečky prstů. Nehty budou pevnější a vyleštěné. Kůžička navíc změkne a bude lépe připravená pro následující manikůru. Zatvrzelou špínu pod nehtyzase perfektně vyčistíte rozkrojeným citronem (stačí i vymačkaná kůra).

Náš tip: Levandulová báze 3 v 1 od Dermacolu je pod lakem, nad lakem a zpevňovačem dohromady. Mimo jiné chrání nehty před zabarvením.

Zdravé nehty - 2. část

9. ledna 2009 v 18:23 | AaandYs3k
Již jsme vám poradili, jak se starat o lámavé nehty a jak se vyhnout nepříjemným záděrkám. Tím ale bohužel výčet problému s nehty nekončí. Máme pro vás proto další inspiraci, jak se zbavit případných nedostatků.
Jak předejít vzniku bílých skvrn
Bílé skvrnky jsou vlastně dutá místečka mezi jednotlivými vrstvami nehtu. Mohou být způsobena např. silným tlakem či poraněním kořene nehtu, ale také mohou signalizovat některá onemocnění organismu (horečky, poruchy ledvin a jater). Již vzniklé skvrnky odstranit nelze, musíte počkat, až odrostou. Jejich dalšímu vzniku však můžete předejít.
Chovejte se při manikúře ke svým nehtům šetrně, nestříhejte kůžičku kolem nehtů a neškrábejte nehtové lůžko ostrými předměty. Bílé flíčky také často signalizují nedostatek vápníku či jiných minerálů, dbejte proto na dostatečný přísun vitamínů, které jsou pro zdravé nehty důležité: vápník, křemík, železo, vitamíny A a D.

Pečujte o svoje „drápky“, protože zdravé nehty = krásné nehty

9. ledna 2009 v 18:22 | AaandYs3k
Málokdo se může chlubit krásnými nehty bez chybičky. A pokud i vás trápí nějaký ten nedostatek, je na čase s tím začít něco dělat. Máme pro vás několik rad a tipů, jak jednou provždy zatočit s problémy s nehty, abyste se i vy mohla pyšnit zdravými, a proto krásnými "drápky"!

Nehty na nohou snesou odvážné barvy

9. ledna 2009 v 18:21 | AaandYs3k
Když už jsme dnes alespoň obrazně nazuly gladiátorky, co kdybychom se podívaly na nohy a nehty? Přece jen je ukazujeme v otevřených odhalených botkách a mohly by nám pokazit celkový dojem. A přitom stačí tak málo.

Buď zajdeme na pedikúru, nebo si můžeme ozdravnou a zkrášlující proceduru udělat samy doma. Koneckonců, nohy nás nosí celý život a trochu pozornosti si snad zaslouží, ne?

Vytvoř si sama gelové nehty!

9. ledna 2009 v 18:20 | AaandYs3k
Vytvořte si skvělé a originální gelové nehty sama doma! S naším návodem to jistě zvládnete i bez pomoci kosmetického salonu!
Pokud jste až doposud pokládala nalepit si sama doma gelové nehty za nemožné, po nastudování našeho návodu změníte názor. Zručnost získáte určitě rychle a na výsledek budete určitě pyšná. Navíc ušetříte nejen svůj čas, ale i peníze za návštěvu kosmetického salonu. Takže proč se nenaučit opět něco nové?

Francouzská manikůrka

9. ledna 2009 v 18:19 | AaandYs3k

K této domácí práci budete potřebovat sadu pro francouzskou manikúru, která obsahuje šablonky a dva laky. Vymalování nehtíků do konečné podoby bude chtít hodně píle a cviku, ale nenechte se odradit. První pokusy mohou být sice neuspokojivé, ale časem se vše zlepší. Pokud byste neměla trpělivost s touto jemnou prací, požádejte zručnou kamarádku o pomoc. Případně můžete také zajít do kosmetického salónu.

Perfektní manikůra? Už žádný problém!

30. prosince 2008 v 22:16 | AaandYs3k
Základem profesionálně nalakovaných nehtů jsou tři laky. Prvním je podkladový lak, po kterém štafetu přebírá dekorativní lak a následuje vrchní lak.

  • Jakékoli lakování bys měla začít podkladovým lakem. Jeho funkcí je zjemnění a připravení nehtu pro další práci. Máš-li na nehtech drobné nerovnosti či rýhy, tento lak jejich povrch vyhladí. Podkladový lak také zabrání probarvení výrazných tonů dekorativních laků.
  • Následuje již zmiňovaný barevný dekorativní lak. Vybírat můžeš z jemných pastelových tónů či naopak výrazných sytých, s perletí či s nádechem metalízy. Pokud jsi manuálně zručná, nemusíš zůstávat jen u jednobarevného laku, můžeš kombinovat laky a vytvořit tak duhu či jen dvojbarevnou souhru. Některé barevné laky postačí nanést na nehet jen jednou, u málo krycích či špatně krycích je zapotřebí dvojí nános.;o)
  • Vrchní lak je posledním účastníkem této nehtové štafety. Naprosto dokonalých nehtů nedosáhneš bez tohoto laku,který barevný lak chrání.Ten se nesloupe či neodře během pár hodin. Zabraňuje také blednutí barevných nánosů a v neposlední řadě zvyšuje jejich lesk!!! ;o)
  • Krom tohoto bys také měla vědět, že s lakováním máš začít teprve ve chvíli, kdy jsou nehty odmaštěné, suché a čisté. Velké plochy nehtů lakuj třemi nepřerušovanými tahy štětečku a na menší plošky stačí dva tahy. Ideální je začínat od prostřední části nehtu a pokračovat postupně po stranách. Nanášení laku by mělo být rychlé, aby nestihly předešlé tahy zaschnout a celkový dojem byl celistvý.;o)
  • Mezi dobré tipy a rady patří netřepání lahvičkou laku. Žádná z nás by nechtěla mít na rovném povrchu nevzhlednou bublinu.;o) Třepáním se dostává do laku vzduch, který tyto bubliny způsobuje. S novým namočením štětečku do barvy si ji můžeš snadnou aplikovat na nehet. Proto postačí k promíchání laku obrátit lahvičku několikrát tam a zpět vzhůru nohama!!! ;o)

Francouzská manikůra

30. prosince 2008 v 22:09 | AaandYs3k
Určitě už máš představu, oč jde, když se řekne Francouzká manikůra. Jedná se o lakování "bílých" okrajů nehtů bílým lakem. Tvar nehtu by měl být hranatý, je to ale věc každého. GirlsWorld má pro tebe 3 jednoduché tipy, takže to zmákne opravdu každý :-)
1. Předpřípravy - Super krásné nehty
Nejdříve si nehty vypiluj pilníkem dle vlastního výběru tvaru, většinou do "hranata" ale nemusíš se vyhýbat ani kulatým tvarům. Je také třeba, abys měla silné a zdravé nehty, aby se moc nelámaly a neodlupovaly se. Na ty jsou potřeba různé vyživovací krémy, kůry, laky... Také by sis neměla nehty kousat, protože s takovou tvá franczouzká manikůra nebude už úplně ta pravá. Existují dokonce laky na nehty, které chutnají jako pepř, zkus se na ně zeptat v drogerii.
 
 

Reklama

Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk