Kluci

Kde potkáte mladé milionáře

23. listopadu 2009 v 19:39 | AaandYs3k


Kde potkáte mladé milionáře?

Jak pravila kdysi jedna z úspěšných českých spisovatelek - volně parafrázováno - krásní a hodní muži se vyskytují i mezi bohatými. Proč tedy lovit budoucího manžela v chudinských čtvrtích...
Toto je článek pro zlatokopky! Slušné čtenáře zcela jistě pobouří, a proto, prosím, nečtěte dál! Zkusili jsme zjistit, kde se žádaná lovná zvěř skrývá. A zaměřili jsme se na mladší generaci, neboť zkušené starší kusy bývají plaché a daleko lépe se maskují. Kam tedy vyrazit, když toužíte, aby váš budoucí partner patřil k horním desetitisícům?

Do Pařížské!Rozhodně ne do státní knihovny Klementinum nebo do Národního na balet či operu! Nebudete se chytat ani u neatraktivních sportovních klání jako volejbal nebo tanec se psem. O něco lepší je tenis (mnohaletá stálice), golf či závody F-1. Pořídíte-li si osobního tenisového trenéra, vaše šance vzrostou. Stejně tak se vyplatí pohybovat na karlštejnském greenu. S luxusní vizáží nemusíte ani vzít do ruky golfovou hůl (na držení se stejně pozná, že s ní neumíte zacházet), stačí obsluhovat za barem. A v jistých kruzích letí i drsné mužné sporty jako kickbox či ragby.

Proč muži opouštějí ženy?

6. listopadu 2009 v 18:39 | AaandYs3k

Proč muži opouštějí ženy?

Dnes nás zajímá, proč nás vlastně muži nejčastěji opouštějí. Takže pánové, vyjmenujte pár pro vás zásadních důvodů, kvůli kterým jste (byste) prchali ze vztahu.

Je konec? Všechno potřebuje čas...

30. října 2009 v 19:09 | AaandYs3k
Dal si s tebou tvůj kluk rande, aby ti řekl nějaký nesmyslný důvod, proč by se měl s tebou rozejít. Nebo ti to snad prachsprostě napsal? V tom případě se z toho nyní pravděpodobně cítíš pod psa. Nemáš na nic náladu a pochybuješ, že tě má někdo vůbec rád? Ano, to zná většina z nás. Ale přesto musíme mít na paměti, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Když nás odepsal nás miláček, tak to ještě neznamená, že jsme odepsáni pro celý svět a napořád!

Nejspíš se tě budou snažit dobří kamarádi dostat ven, do společnosti. Neodmítej. Aspoň na chvíli zapomeneš na své trápení. Když budeš budeš jenom sama se svými myšlenkami, tak to na tebe bohužel přijde. Budeš se zaobírat vzpomínkami a bude ti úzko dlouho do noci. Ale naštěstí jen do té doby, než usneš. Tak si třeba před spaním připrav horké mléko s medem, pomáhá to prý usnout!

Když ON tě chce, ale TY jeho ne

30. října 2009 v 18:59 | AaandYs3k

Občas se vy holky dostanete do situace, kdy o vás mají kluci větší zájem než obvykle, nebos e vám kluk, který o vás má zrovna zájem nelíbí a vy nevíte jak to udělat, aby jste onoho horlivce přesvětčili, že to nemá cenu a přitom mu nezlomili srdce.

…KDYŽ JE TO TVŮJ KAMARÁD

Snad nejzapeklitější situace nastává, když zjistíš, že po tobě touží tvůj super kámoš. O tom by mohla vyprávět i čtrnáctiletá Danka:
"S Michalem jsme se znali prakticky od školky. Naše mamky jsou kamarádky, takže jsme se dřív vídali hodně často. Ve školce jsme byli nerozlučná dvojka a já jsem byla přesvědčená, že si ho určitě jednou vezmu. Jenomže jak už to chodí, na základce jsme byli zařazeni každý do jiné třídy a tak jsme se vídali jen občas. V sedmé třídě jsem se ale začala bavit s novou partou, se kterými chodil ven i Michal. Začali jsme se zase bavit a můžu říct, že se z nás stali nejlepší kamarádi. Občas se mi zdálo, že mi tak trochu nadbíhá, ale neřešila jsem to. Vyrostl z něj krásný kluk, to musím uznat, ale já jsem byla zamilovaná do někoho jiného. Jednou jsme spolu zůstali sami na školním hřišti. Vyznal mi tam lásku a chtěl mě políbit. Odmítla jsem se slovy, že ho mám ráda, ale spíš jako kamaráda. Od té doby se ke mně chová chladně a já mám výčitky, že jsem ho radši neměla odmítat, aby se netrápil."

Pravý význam mužské mluvy

20. října 2009 v 18:09 | AaandYs3k
Věta: Odpočiň si, drahá. Vždyť pracuješ tak usilovně.
Význam: Kvůli vysavači neslyším televizi.

Věta: Hmm, to je zajímavé, drahá.
Význam: Ty ještě pořád mluvíš?

Věta: Miláčku, na důkaz naší lásky přece nepotřebujeme nějaké materiální věci.
Význam: Zase jsem zapomněl na naše výročí.

Věta: Tolik jsi mi chyběla.
Význam: Nemůžu najít šuplík s ponožkama, děcka mají hlad a došel toaletní papír.

Věta: Neztratil jsem se. Vím přesně, kde jsme.
Význam: Nikdo už nás živé nespatří.

Věta: Nepotřebuju číst nějaký návod.
Význam: Umím to zkurvit i bez tištěné pomoci.

Co kluky na holkách vlastně bere?

16. října 2009 v 21:53 | AaandYs3k
71% kluků
přiznává,že je pro ně nejdůležitější věrnost.Chtějí mít jistotu,že jejich holka neflirtuje s jinými,když vyrazí sama s kámoškou.

59% kluků
si všímá,jaká mají holky prsa.A nejde jim ani tak o jejich velikost,ale o tvar.

46% kluků
přitahují sebevědomé holky.Měly by mít svůj vlastní názor a umět se prosadit.

62% kluků
se chce se svojí holkou smát.Chtějí,aby měla smysl pro humor,ne aby byla hned naštvaná,když si z ní někdo udělá legraci.


4 důvody proč s ním zůstat

11. října 2009 v 18:19 | AaandYs3k
1) Nebojí se dát najevo svoje city
Většina kluků je bohužel trochu natvrdlá,
pokud jde o city.

Těžko se jim o nich mluví a na vyznání lásky někdy
musíš čekat celou věčnost.
Takže, jestli to má ten tvůj jinak,
jedna nula pro něj!
Je to super,
když se nestydí říct nebo jinak dát najevo,
že tě miluje, ale i naopak - když ti dokáže říct,
co mu na toě vadí.

AspoŃ vždycky víš, na čem s ním jsi!

Jak si ho udržet:

Muži chtějí průměrné ženy

21. června 2009 v 17:30 | AaandYs3k
Muži chtějí průměrné ženy

Muži chtějí průměrné ženy


Řada dívek a žen je nešťastná z toho, že zkrátka nevypadá tak dobře jako krasavice, které na ně útočí z obálek časopisů či televizních obrazovek.


Oblíbeným zvykem je také poměřování se s ostatními, které pro skeptičtěji uvažující nedopadá nejlépe.

Aaach ti kluci xD

20. června 2009 v 21:28 | AaandYs3k
*Kdy kluci myslí na večeři při svíčkách?
Když vypnou proud
*Proč má tolik kluků nohy do O?
Nedůležité věci se obvykle dávaví do závorek
*Jak třídí kluci své prádlo?
Na dvě hromádky: 'špinavé' a 'špinavé, ale ještě se dá nosit
*Víš proč jsou vtipy o blondýnkách tak krátké?
Aby si je kluci dokázali zapamatovat

Co říkají vlasy kluků

7. června 2009 v 18:33 | AaandYs3k
Světlé- krásně líbá
Černé - nevěrný manžel
Světle hnědé - umí milovat
Tmavě hnědé - hodný manžel
Zrzavé - váží si Tě

Kluci jsou jako...

31. května 2009 v 11:28 | AaandYs3k
bumerang... jen co je člověk pošle pryč, vrátí se obratem zpátky
autobus... jen tě jeden mine, je tu do pěti minut další
čokoláda... jsou sladcí a můžou se stát posedlostí
mléko... jen je člověk nechá stát zkysnou
mraky... když se rozeženou, je hned krásně
sníh... jen na ně šáhnete, už tajou

10 tajemství mužského těla

31. května 2009 v 11:23 | AaandYs3k

10 tajemství mužského těla

Známe to všechny. Chlapi nám lezou na nervy, ale moc dobře si uvědomujeme, že bez nich nemůžeme být. A tak se snažíme pochopit a tolerovat i všechny jejich neřesti. Chápeme také jejich tajemství?


Mužům vstup zakázán!

Ženy mají svá tajemství, o kterých neříkají mužům. A je to i naopak. Pojďme si teď popovídat jen tak v kruhu dívčím… Co nám tají, za co se stydí a co je trápí?

Tajemství první: Masturbace

Mluvíme-li o mužských tajemstvích, jako první napadne snad každého masturbace, jinak řečeno onanie nebo autoerotika. Všechny výrazy znamenají totéž - sebeuspokojování. Ačkoli ve společnosti stále tabu, je to přirozené a běžné. Masturbuje snad každý muž, jen se o tom nemluví. A rozhodně zde platí pravidlo: kdo říká, že to nedělá, dělá to dvojnásob!
Nemusí vám připadat nevkusné či snad pohoršující, když se dozvíte, že váš partner nebo někdo z vašich kamarádů masturbuje. Buďte k tomu tolerantní. Muži mívají obvykle častější potřebu uspokojování. Muži, na rozdíl od žen, obvykle masturbují i v období, kdy mají svou stálou přítelkyni a sexuálně s ní žijí. Nemusíte si proto myslet, že mu nestačíte nebo s vámi není spokojený. A na závěr ruku na srdce - nemasturbují pouze muži, ale samozřejmě i ženy. Ty se to obvykle snaží zamaskovat ještě lépe než jejich drahé polovičky a většinou o tom nemluví ani před svými kamarádkami.

Jak si kluci představují ideální holku?

11. května 2009 v 20:38 | AaandYs3k
36% -vtipná
7% -sexbomba
11% -seběvědomá
19% -krásná v obličeji
4% -sexy zadeček
10% -pěkná prsa
14% -chytrá

TY vs. jeho BÝVALKA

11. května 2009 v 20:31 | AaandYs3k
Jsi zamilovaná a tvůj miláček je pro tebe vším. Nedovedeš si představit, že bys o něj přišla - a nedej bože zásluhou nějaké jiné! O to větším trnem v patě je ti jeho ex-přítelkyně. Možná ti neustále vrtá hlavou, proč se s ní vůbec rozešel, jestli na ni pořád myslí, zda líbala líp než ty… Ano, žárlivost si nevybírá a ráda se stane temnou stránkou i toho nejskvělejšího vztahu. Zjisti, jak se s ní vyrovnáš!

Říká se, že láska je křehká jako peříčko. Stačí málo a vítr jej odfoukne na míle daleko. Proto je třeba o vztah pečovat a upevňovat ho vzájemným porozuměním, tolerancí a důvěrou. Přeze všechno však i ty nejpevnější základy mohou být narušeny pořádným zemětřesením jménem ŽÁRLIVOST - i když se cítíš sebejistá a přesvědčená o své vnitřní síle, stejně je snadné jí podlehnout. Narušitelem veškeré pohody může být přítomnost pomyslné rivalky, neboli bývalé přítelkyně tvého miláčka, u níž máš jistotu, že jej minimálně KDYSI přitahovala. Pokud si k ní vypěstuješ nenávist, ani ji neznáš, měla by ses nad sebou skutečně zamyslet. Máš k žárlivosti důvod?

Kluci a zlomená srdce

30. března 2009 v 18:35 | AaandYs3k
Už třetí den ležíš v posteli, nechceš nikoho vidět a všude kolem se válejí posmrkané kapesníky. Od slaných slz už máš skoro rozežranou kůži pod očima a jediné, na co myslíš, je pořád ON. Ptáš se, jestli ho to také bolí, jestli na tebe taky tak moc myslí a jak se s tím vyrovnává. Jak to celé prožívají ONI? Tady to zjistíš↓↓↓ =D:

Kluci a jejich "úchylky"

30. března 2009 v 18:33 | AaandYs3k
No jó, ti kluci. Bez nich by jsme existovat nemohly. Lásce se zkrátka vyhnout nedá. Ovšem kluci nejsou tak úplně nevinní, jak se někdy zdají. Jasně, každý má nějaké úchylky. Muži si často dělají legraci pro ženskou pořádnost a pro její vzhled. Proč bychom si tedy MY nemohli udělat legraci z nich? Jsme skutečně tak hrozné, jak o nás mluví? Zasloužíme si to? Vždyť téměř vše děláme jen kvůli nim. Proč se tedy stáváme jejich častým tématem pro vtipy? Všechno je to jen a jen o respektu.

Květomluva + barvomluva

29. března 2009 v 20:41 | AaandYs3k
Každá květina něco o sobě vypovídá, každá něco znamená. Poznejte utajenou řeč květomluvy.


BEZ- nenech mě dlouho čekat

MACEŠKA- trápíš mě

FIALA- toužím po tobě

HYACINT- jsi skvělá

CHUDOBKA- hodně štěstí

JABLOŇOVÝ KVĚT- nerozumím mluvě tvých očí

JIŘINKA- popřej mi více trvalé lásky

Narozeniny kluků

29. března 2009 v 20:39 | AaandYs3k
Leden -hezké tělo
Únor -hezký,ale zlý
Březen -hodný
Duben-Milý
Květen -rozmazlený
Červen -unavující

Co značí pozdravy

29. března 2009 v 20:36 | AaandYs3k
Čau - miluji Tě
Ahoj - přátelství
Nazdar - nech ho
Dobrý den - úcta

Co říkají vlasy kluků

29. března 2009 v 20:35 | AaandYs3k
Vlasy kluků

Světlé - krásně líbá
Černé - nevěrný manžel
Světle hnědé - umí milovat
Tmavě hnědé - hodný manžel
Zrzavé - váží si Tě

 
 

Reklama

Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk