Červen 2010

Po dlouhé době fotky, ať si mě pamatujete:D

28. června 2010 v 21:10 | AaandYs3k |  Moje fotky
Než jsem jela k Míše, odkud jsme o půlnoci vyrážely do Vídně, vyfotila jsem se, protože jsem měla konečně dojem, že mi to aspon trochu sluší, tak pls okomentujte:) jsou to fotky tak po dvou měsících:D naposled mám totiž fotky z narozenin:DZa chvíli má jízdy a za sebou Vídeň:)

28. června 2010 v 15:19 | AaandYs3k |  Moje kecy
Nažďár:D
Tak jsem zas tu:) Jak se daří? Škola skoro za náma:) já tam dneska nešla, rozhodla jsem se, že se radši po víkendu vyspím:D byla burza učebnic, nechtělo se mi tam kvůli 2 knihama na prodej letět:D
V půl čtvrtý mám jízdy, poslední dvě jsem děsně konila, zkazila jsem všechno, tak doufám, že dneska nebudu mít důvod brečet...:( Je to hrůza, už to dělám děsně dlouho, takže za chvíli budou zkušky (se děsim, že mi dneska řekne, kdy) a já neumím nic! ani pomalu zastavit! nechápu to! proč já:(
Ale zase ve škole to šlo dobře:) konečně se mi to povedlo! na konci třetího ročníku konečně vyznamenání!!! budou jen 4 dvojky a to z matiky, němčiny, ájiny a účetnictví... jinak jsem vybojovala, co se dalo:) Jsem na sebe hrdá:) jenže se vsadím, že kvůli tomu neudělám tu autoškolu, ať mi doma zkazí táta tu radost...
Ve čtvrtek jsme byli se třídou ve Vídni:) Dvě noci v autobusu je hrůza!!! Vůbec jsem nespala! jedinej den, kdy jsem se vyspala byl pátek:D V sobotu jsem "spala" u Davida... dorazil Jirka (pěknej kluk:-O) s Míšou a ještě ve 2 ráno druhej jirka:D bylo fakt veselo:D šli jsme spát v půl pátý a v půl osmý jsme vstávali:-O David totiž pomáhá tátovi u kámoše stavět krb, byli jsme tam až do 3! jsem se jen nudil a a schovála se do stínu, ale stejně jsem dopadla, au au:-O dekolt, obličej, ramena a kolena total rudý!! bolí! bojím se rakoviny kůže:-O
Tady jsem vybrala nějaký fotky z Vídně:)

Tady je Káťa, Míša a já:-O po noci beze spánku omluvte náš vzhled:D

Ženy riskují kvůli postavě život!

28. června 2010 v 14:10 | AaandYs3k

Přesýpací hodiny: Ženy riskují kvůli postavě život!

Klenutá ňadra, úzký pas a oblé boky. Pro muže jasný signál k rozmnožování. Pro ženy ideál, kterému jsou ochotné obětovat zdraví a nechtěně i život.
Takové postavě se říká přesýpací hodiny. Širší boky (lehce širší boky, nikoli přistávací runway pro Boeing!) slibují úspěšný porod, ňadra jsou podvědomě spojována s mateřstvím a kojením. Vosí pas pak značí: "Ještě jsem nerodila, máš šanci, že případné děti budou jen tvoje!" Vhodný poměr mezi těmito částmi těla bohatě stačí k tomu, aby se v mužském podvědomí rozpoutala hormonální bouře.
Blondýna a přesýpací hodiny v jednom

foto: http://www.ingrid-holvoet-lta-persoonlijke-ontwikkeling.com

Marilyn Monroe: ideál ideálů

Blondýna a přesýpací hodiny v jednom

Navstevnost za tyden 21.6. 2010 - 27.6. 2010

28. června 2010 v 12:49 | AaandYs3k |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.6. 2010 - 27.6. 2010) je:
Pondeli: 68
Utery: 61
Streda: 65
Ctvrtek: 44
Patek: 53
Sobota: 53
Nedele: 64

Celkem: 408

Jak zvládnout letní dovolenou se zdravou kůží

28. června 2010 v 12:39 | AaandYs3k |  Zdraví

Do bronzova opálenou pleť by chtěl snad každý člověk. Kolik lidí ale ví, jaká nebezpečí přináší intenzívní slunění? Nepochopitelně málo.

Lidé se světlými vlasy a citlivou pletí, která na slunku snadno zarudne, by měli na sluníčku používat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Lidé se světlými vlasy a citlivou pletí, která na slunku snadno zarudne, by měli na sluníčku používat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Všechno to spískala slavná módní návrhářka Coco Chanelová. Po dlouhá staletí se preferovala pleť alabastrově bílá, jež symbolizovala příslušnost k vyšším společenským vrstvám. Dámy se dokonce líčily a pudrovaly tak, aby jejich kůže vypadala bělejší, než ve skutečnosti byla.
Coco smetla módu bělostné pleti v buřičských 20. letech minulého století. Opálení začalo být moderní. Časem se bronzová kůže stala i symbolem zdraví. Slunění přece podporuje tvorbu důležitého vitamínu D. Ale ještě významnější se ukázal fakt, že opálená pleť začala lidem připadat přitažlivá a smyslná.
Tahle představa zakořenila velmi pevně. Boj s ní prohrála například britská vláda, když se pokusila přesvědčit módní časopisy, aby přestaly inzerovat snímky opálených lidí. Marně. Falešný mýtus bronzové kůže má příliš tuhý kořínek

Navstevnost za minuly tyden 14.6. 2010 - 20.6. 2010

21. června 2010 v 17:40 | AaandYs3k |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.6. 2010 - 20.6. 2010) je:
Pondeli: 56
Utery: 58
Streda: 70
Ctvrtek: 51
Patek: 60
Sobota: 65
Nedele: 82

Celkem: 442

Zabijáci vztahu: Vražedné ticho a staré výčitky

20. června 2010 v 15:19 | AaandYs3k |  Tipy pro lásku

"Jsi stejná jako tvoje matka, do všeho strkáš nos! Já ti zase nikdy nezapomenu, jak ses tehdy muchlal s tou courou…" Čím víc se argumenty vracejí do minulosti, tím víc hádka přitvrzuje.
Staré výčitky jsou prostě rychlou a spolehlivou cestou do pekel vztahu. V jejich případě stoprocentně platí "mlčeti zlato". Neplatí to ale vždy. Vražedné ticho, jenž doprovází komunikační bloky, deptá lásku také. Pokud ve vás nějaký zásadní problém bobtná, je nesmysl ho dusit. Mluvte o něm - jen je třeba poctivě definovat problém, zvolit ten pravý čas a správnou formu.

O čem se doma nemluví, a mělo by

Velmi často o problémech sexuálního soužití. Pořád se jaksi ostýcháme říct - Víš drahý/drahá, to co se mnou děláš v posteli, se mi tak úplně nelíbí... A vysvětlit proč a přiznat, jak by se nám to naopak líbilo. A tak se se skrývanou nechutí přizpůsobujeme, dokud to pod nějakou úplně jinou záminkou nebouchne.

Desatero rad pro opalování

15. června 2010 v 21:30 | AaandYs3k |  Vše pro tvé tělo
BEAUTY: Opalovačka je OK ale... - foto

Nic se zkrátka nesmí přehánět a nahánění bronzu za každou cenu už vůbec ne!!! Sluníčko v rozumných dávkách prospívá a být bledule nikoho úplně nebere. Ale je potřeba vědět, jak nachytat bronz tak, aby sis neublížila!

Desatero FAKT dobrých rad!

1. Vyhni se slunci v době od 11. do 15 hodiny, kdy je sluneční záření nejsilnější.
2. Při koupání si namoč hlavu nebo neodkládej čepici (klobouk, šátek...).
3. Nezapomínej na správný pitný režim, doplňuj tekutiny pravidelně a často a spíš než po studených, nebo dokonce ledových tekutinách sáhni radši po vlažných.
4. Letní strava by měla být lehká: těstoviny, saláty, ovoce a zelenina s velkým obsahem vody (broskve, melouny, rajčata, okurky).
5. Zapomeň na mýtus, že se před sluncem schováš ve vodě! Pravda je, že 50 % slunečního záření proniká až 50 cm pod hladinu vody!
6. Stejným mýtem je, že se nespálíš, pokud je zataženo! Omyl - skrz mraky proniká až 80 % slunečních paprsků.
7. Opalovací krém nanášej vždy před opalováním, tzn. ne až na pláži, ale nejlépe ještě doma, aby se ochranný faktor stačil aktivovat.
8. Krém nestačí nanést 1x denně! Naopak! Krémem nešetři a nanášej jej na celé tělo pravidelně max. po hodině a samozřejmě kdykoli vylezeš z vody.
9. Po opalování ošetři pokožku poopalovacím balzámem, který dodá vysušené pokožce potřebnou hydrataci, zvláční ji a zabrání nehezkému loupání kůže.
10. Sleduj na své pokožce přibývající znaménka, jejich velikost, zabarvení a tvar. I při sebemenším podezření na zvětšení, změnu tvaru nebo barvy vyhledej kožního lékaře!
Zdroj: BG

Navstevnost za tyden 7.6. 2010 - 13.6. 2010

14. června 2010 v 16:49 | AaandYs3k |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (7.6. 2010 - 13.6. 2010) je:
Pondeli: 56
Utery: 56
Streda: 51
Ctvrtek: 51
Patek: 52
Sobota: 54
Nedele: 76

Celkem: 396

tenhle týden je toho ještě moc, další už bych měla stíhat:)

Navstevnost za tyden 31.5. 2010 - 6.6. 2010

14. června 2010 v 16:29 | AaandYs3k |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (31.5. 2010 - 6.6. 2010) je:
Pondeli: 49
Utery: 54
Streda: 71
Ctvrtek: 52
Patek: 74
Sobota: 63
Nedele: 68

Celkem: 431

Tohle je návštěvnost z minulého týdne:D je to se mnou hrůza.. nějak prostě není čas... konec roku.. chápete... Já už jsem to jednou zveřejnovala před týdnem, ale při ukládání mi vypadnul net, tak jsem se na to vykašlala:D
Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk