Únor 2010Damon Salvatore - Tik tok

28. února 2010 v 13:59 | AaandYs3k |  Videa
Naprosto úža videjko:) Hudba od Keshy do toho fakticky sedí:) Kdopak z vás kouká na The vampire diaries?:) podle mne je to boží seriál:)


videjko jsem našla na blogu svého sb

Jak si víc věřit

28. února 2010 v 13:39 | AaandYs3k |  Životní situace

Jak si víc věřit

"Jsem já to ale kráva, nic neumím pořádně, vůbec to nezvládám, všechno pokazím, jsem hnusná a tlustá, nejsem k ničemu, jsem úplně blbá!" Poznáváte se v tom? Taky si takhle nadáváte? Tak už to nedělejte.
Copak můžeme něčeho dosáhnout, když si budeme dokola opakovat, že jsme neschopní? Jistě že ne. A když ničeho nedosáhneme, tak si budeme říkat co? Že jsme neschopní. Točíme se dokola v začarovaném kruhu!

JAK JSME SE DO NĚJ DOSTALI aneb KDE SE TO V NÁS VZALO?

Pokud nás rodiče často kárali, učitelé na nás hledali jen chyby,děti se nám posmívaly, málokdo nás pochválil, potom si s sebou do života neseme názor, že jsme špatní, neschopní a méněcenní. A pokud navíc ještě žijeme v prostředí, kde se nenosí myslet si o sobě, že jsme dobří, kde se říká, že samochvála smrdí, bojíme se, abychom nebyli označeni za nafoukance. Důsledkem je nízké sebehodnocení, nedůvěra v sebe sama.

Navstevnost za tyden 15.2. 2010 - 21.2. 2010

22. února 2010 v 15:29 | AaandYs3k |  Návštěvnost
statistika pro stranku:
Nazev: Blog o všem

Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 93
Utery: 107
Streda: 70
Ctvrtek: 124
Patek: 69
Sobota: 85
Nedele: 100

Celkem: 648

Mno nic moc, ale na to, že jsem přidala tak 10 článků maximálně a od čtvrtka jsem tu nebyla, je to krásný:) Moc se omlouvám, že to tu zanedbávám, ale nechce se mi psát, i když na blozích jsem:)

2 vysoké botky

18. února 2010 v 17:19 | AaandYs3k |  Botky


Sejmi nepřítele

18. února 2010 v 16:49 | AaandYs3k |  Koš
Někdo do tebe hučí? Takhle ho umlčíš!

- Začni dělat něco jiného.
- Zkoumej ho ("Hele, tady máš flek...").
- Zívej nebo předstírej kašel.
- Na všechno se provokativně prej: "Proč?"
- Odpověz: "Co že jsi to říkal/a?"
- Zavři oči a dělej, že usínáš.
- Až bude tvůj protivník nejvíc rozjetý, prones: "Promiň, že tě přerušuju, ale nevíš, kolik je hodin?"

Zdroj: BG
Kousáhní nehtů - jak se ho zbavit?

16. února 2010 v 20:19 | AaandYs3k |  Zdraví
Musím se přiznat, že si koušu nehty od malička.. Několikrát jsem s tím dokázala přestat na několik měsíců, měla jsem i gelové nehty, ale prostě s tím vždycky začnu na novo...

http://www.wondersurf.com

Kousání nehtů - jak se ho zbavit?

Opravdu šeredný zlozvyk: zatržené nehty, podebrané lůžko, kůžičky ožmoulané do krve… Rozčilujete se nad nezdárným potomkem, který si kouše nehty, a možná vám ani nedochází, že je někdy skryt problém.
"Kousání nehtů je projevem potlačeného vzteku či nervozity a má dokonce i svůj lékařský název - onychophagie. Nejčastěji se objevuje právě v dětství," vysvětluje Lenka Hronová z firmy Glasscare.

Potlačené stresy

Podle výzkumu kanadských pediatrů z university v Calgary si nehty okusuje asi třetiny dětí ve věku od sedmi do deseti let a dokonce 45 % dospívajících. Může za to nervozita, stres a další strašáci současné doby.
Možná, že kousání nehtů neznamená nic víc, než že jste stále v zajetí starých dětských zlozvyků. Pokud jej však nedokážete zanechta, pora´dte se s doktorem. Jestliže jde o známku nervozity a úzkosti, uvažujte o nějakém druhu psychické pomoci. Někdy může být takový stav nehtů i příznakem obsesivně –kompulzivní poruchy
Nejčastějším spouštěčem kousání nehtů bývá potlačování negativních emocí - ať už jde o agresivitu, strach nebo nervozitu. Při léčbě je proto dobré se zaměřit na skrytý problém, jenž tento zlozvyk vyvolává. Pomoci může správně vedený rozhovor s rodiči, u těžších případů s psychologem. Možná to vypadá jako úsměvný důvod k návštěvě odborníka, psycholog však většinou objeví hlubší souvislosti, které by bez odborné pomoci mohly vést k dalším problémům.

Na školách dnes učí NEvzdělanci!

16. února 2010 v 20:09 | AaandYs3k |  Životní situace
http://redakce.atlas.cz/edition_files/images/0/12969205.jpg

Kdo dnes učí naše děti na základních školách? Nevzdělanci!

Je školství plné důchodců? Omyl! Hlavní problémem jsou nevzdělanci za katedrou! Existuje dnes ještě vůbec něco, co udrží mladého kantora u učení? Skoro ne...
Veřejností prostupuje několik mýtů o školství. Jedním z nich je i ten, že je plné důchodců. Není - je plné nevzdělanců. Bohužel.
Před dvěma lety probíhalo genderové šetření na státních školách (mateřských, základních, středních a vyšších odborných školách včetně škol pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami), které ukázalo, kde se skutečně skrývá tragédie našeho školství. Tady jsou některé jeho výsledky.

Jsem ráda, že jsi ztloustla

16. února 2010 v 18:49 | AaandYs3k |  Životní situace

Jsem ráda, že jsi ztloustla aneb Upřímnost mezi kamarádkami

"Jsem ráda, že jsi ztloustla!" vyjelo jí z pusy naprosto upřímně. Koukala přitom na poněkud napjatější látku na pozadí dobré přítelkyně. Mohla si to dovolit. To je ovšem velká výjimka.
Znají se od mateřské školky, posledních pár let obě statečně bojují s mírnou nadváhou, a tak dobře vědí, co taková celoživotní bitva s kaloriemi i pohybem obnáší a hlavně - mají se moc rády... Takže to prošlo. Jinak ovšem v životě platí - "mlčeti zlato", ohledně ženských kilogramů trojnásob. A je toho daleko víc, co by se ani té nejlepší kamarádce neříkat nemělo…

Navstevnost za tyden 8.2. 2010 - 14.2. 2010

15. února 2010 v 18:29 | AaandYs3k |  Návštěvnost
statistika pro stranku:
Nazev: Blog o všem

Navstevnost za minuly tyden (8.2. 2010 - 14.2. 2010) je:
Pondeli: 153
Utery: 100
Streda: 122
Ctvrtek: 93
Patek: 98
Sobota: 119
Nedele: 108

Celkem: 793

jsem ráda, že se návštěvnost pohybuje většinou alespoň kolem stovky:) Protože sem moc nechodím, vidím, že jsou lidi, kteří sem chodí pravidelně:) A z toho mám radost:)

Viděli jste Máj?

14. února 2010 v 17:00 | AaandYs3k |  Moje kecy
Čaukyyy:)
Tak jste mě tu zas dlouho neměli, co??:D Jinak přeji krásného Valentýna:) Napsat jsem vám musela...
Copak jste dělali o víkendu? Já jsem byla u Davida od včerejška odpoledne a přivezl mě dneska na oběd:) Dneska v 8:10 jsme měli budík:-O:D jeli jsme k jednomu známýmu na návštěvu, Davidův táta by mu měl dělat krb a posezení, tak jsme jeli... Ten barák si zařizuje fakt krásně! Taky bych takovej chtěla:D Jenže kde na to ty 3 miliony vzít:D:D:D
Taky jsem si vybrala autíčko, který bych chtěla:) 3. května mi bude 18, tak už bych si měla začít zařizovat nějakou autoškolu:) Vybrala jsem si ojetou červenou corsu z roku 1999, ale je fakt zachovalá:) David má stříbrnou corsu ten samej typ a já si ji děsně oblíbila:D Ta červená je fakt rozkošná:) Juj:D 35.500,- mno uvidíme:D kdyby to nevyšlo, tak stejně asi budu chtít corsu:D
Teď jsem se dodívala na Máj, v týdnu jsem si ho stáhla a včera jsem se na něj dívala poprvý. Když Viléma popravili, slza mi ukápla:( Ten Stropnický je prostě hezkeeej:D:D:D Bylo to smutné:( Dneska jsem si to pouštěla znova, protože mi to nedalo. Celý odpoledne jsem poslouchala Soundtrack Máje a prostě jsem se podívat musela!:D Ty písničky jsou úžasný, sice jsou to většinou jen melodie a jedna se hodně opakuje, ale je nádherná.. Taky se v některých mp3 z toho soundtracku recitujou kousky Máje, tak procítěně! a navíc za tím hraje ta úžasná hudba, u toho se ani číst nedá:D Viděli jste máj? Jak se vám líbil? Je to takovej zvláštní film, knihu jsem četla snad v druháku v září... Ale plánuju si ho půjčit přes letní prázdniny a sednout si s ním někam do přírody, to se to pak čte úplně jinak... Ten film je pojatý trochu jinak. Hlavně nechápu postavu Jarmily... V knize je to jasný, miluje Viléma. ale ve filmu? Spí tam s jeho otcem, a za celej film neřekne ani slovo! To mi fakt neleze na mozek. On je celý film pojatý spíš jako soubor obrazů a hudby, ale i tak, všichni něco říkají, ale ona? Ani slovo:-O nechápu, co tím chtěl básník říct. Teda je mi jasný, co tím říkal Mácha, ale co režišér a scénárista Brabec fakt ne:D
Mno nějak se tu začínám rozkecávat, zajímalo by mě, jestli si to vůbec někdo přečte:D
Navíc nevím, jestli se tu ještě dneska nebo zítra ukážu, protože musím pracovat na projektu, který děláme ve skupinkách na ekonomiku. Musím dát jako povídání dohromady informace o Ceně a taky to ještě doplnit do prezentace... Zítra to s holkama dáme dohromady a do úterka se to musím naučit vyprávět:D Protože v úterý jsme hned jako druhý na řadě.
Mno začíná to tu být trošku dlouhé:D Takže už mizím:) Budu ráda, když se nějaké sb ozve:)
Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk