Leden 2010


Nauč se efektivně komunikovat

31. ledna 2010 v 15:10 | AaandYs3k |  Životní situace

Naučte se efektivně komunikovat


Osvojte si umění naslouchání a sdělování. Přečtěte si, jak účinně řešit konflikty. Najděte si tak cestu k obohacení vašich mezilidských vztahů. Naučte se efektivně komunikovat a budete se cítit lépe nejen vy, ale i vaše okolí. Komunikační dovednosti jsou v dnešním světě velmi cennou schopností, která tomu, kdo ji ovládá, dodá významnou zbraň na poli mezilidské komunikace. Zásadní je pak především umění naslouchat - efektivní naslouchání je klíč k úspěchu, a umění efektivně sdělovat. Umět řešit konflikty tím nejlepším způsobem je pak významnou dovedností, kterou si člověk může osvojit za využití těchto specifických technik a postupů. Nad těmi všemi je tu asertivita, díky níž dovede jedinec prosazovat sám sebe a nebýt utlačován či manipulován druhými.

Komunikační dovednosti

Dnešní společnost je založená na komunikaci. Bez efektivní komunikace by současný svět v podstatě nemohl existovat. Jednání je tu pak od toho, aby řešilo případné konflikty. Aby mohl člověk skutečně efektivně komunikovat a jednat, je důležité, aby dovedl i naslouchat. Skutečná účinná komunikace znamená nejen vysílat, ale i přijímat informace. Mnozí lidé jsou dobrými vysílači, ale jako přijímače selhávají.

Mimčo trstá na Single ladies:D

31. ledna 2010 v 13:48 | AaandYs3k |  Videa
Tak tohle je naprosto skvělý, z tohohle trsálka ještě něco bude:D:D:D


já tohle video viděla u svého staro-nového SB Chér!e

Co se všechno člověk naučí od dětí xD

30. ledna 2010 v 14:10 | AaandYs3k |  Koš
1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře...

2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí,že je to možné pouze ve filmu.

3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.

4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.

5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.

6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.

7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.

8. Duplo toho schopno není.

9. Slova jako modelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměly být vysloveny ve stejné větě.

10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou.

Skvělý výroky školáků xD

30. ledna 2010 v 14:00 | AaandYs3k |  Koš
-Husa je husovitá šelma.
-Obojživelník je živočich, který žije v jakém koli počasí.
-S tabákem se setkáváme v jižních krajích a cigaretách. Je to základní surovina pro výrobu kuřáků.
-Mezi obilniny patří pšenice, žito, ječmen, oves, rohlík, chleba a další.
-Zrní se skládá ze slupky a ještě nerozemleté mouky.
-Řepa se pěstuje jako krmivo pro králíka a ti jako krmivo pro nás.
-Destilace je děj při které se předestiluje voda chlorovaná na vodu odchlorovanou.
-Cukr vzniká v polsku a vyrábí se z řepy cukrovky.
-Záhumenek je všechno, co se urodí na družstevním poli a nosí se za humna.Hormonální antikoncepce - chrání, ale ničí zdraví

29. ledna 2010 v 21:59 | AaandYs3k |  Zdraví

Milující manžel či přítel, u něhož nacházíme jistotu, že se o nás postará, a toužíme s ním založit rodinu a začít nový život - ano, toto jsou naprosto ideální podmínky pro učinění rozhodnutí pořídit si dítě. Bohužel tomu tak často nebývá a ženy či dívky jsou nemile překvapeny neplánovaným otěhotněním, které může překvapit v těch nejnevhodnějších životních situacích. Ideálním a v dnešní době nejrozšířenější řešení tohoto problému představuje hormonální antikoncepce. A také ji všechny hojně využíváme. Je však její užívání zkutečně zcela bez rizik?

Nechráněný sex nejen že představuje riziko vzniku pohlavních onemocnění, zároveň také přináší možnost nechtěného otěhotnění, které mladým dívkám, které mají plány do budoucna, může převrátit život naruby. Nejen proto je velice důležitá ochrana. Jak se tedy chránit? Ano, kondom jistě sníží riziko vzniku pohlavních chorob, před neplánovaným těhotenstvím však chrání jen z poloviny. Proto je více než rozumné chránit se ještě důsledněji a to nejlépe pomocí hormonální antikoncepce, kterou po prohlídce předepíše gynekolog.

Antikoncepce má blahodárný vliv na stav pleti a vlasů


SONFP (filmová postava) - Přihlášky!

29. ledna 2010 v 21:39 | AaandYs3k |  Soutěže

Čauky:)

Rozhodla jsem se založit novou soutěž, protože Miss už bude brzy končit a v téhle soutěži jsem zrovna přihlášená také:) Je dost zajímavá:)

Pokud se chcete přihlásit, stačí do komentářů napsat:

1) nick
2) blog
3) filmová postava (z jakého je filmu)

to stačí:) Doufám, že se vás přihlásí dost, myslím, že oblíbený film máte každý a nějakou postavu určitě také:)))

Doufám, že se postavy nebudou opakovat, ale když už někoho s ní uvidíte před vámi, zkuste zapřemýšlet o jiné, pokud vás žádná nenapadne, může být i dva krát:)
Avatars [23.1] - New Moon

28. ledna 2010 v 19:40 | AaandYs3k |  Avatary
- - -

Jak dosáhnout úspěchu?

28. ledna 2010 v 18:40 | AaandYs3k |  Životní situace

Jak dosáhnout úspěchu

Každý člověk má nějaké sny, přání, touhy a cíle, kterých by chtěl v životě dosáhnout. Někdo si za tím, co chce, opravdu jde, někdo o tom jen mluví a nic nedělá, někomu je to dokonce všechno jedno a jen čeká, co se v příštím dni, týdnu a roce stane.Snít je krásné, ale uskutečňovat své sny je ještě krásnější. A tak tedy několik rad, jak svého vytouženého cíle dosáhnout.

Určete si cíl

Ano, možná to je na první pohled trochu triviální rada, ale nenechte se mýlit. Prvním a nejdůležitějším krokem k úspěchu je vytyčit si cíl. Opravdu, pojmenujte to, o co budete bojovat a za čím si půjdete. Kdo přesně neví, z jakého důvodu věci dělá a hlavně za jakým účelem je dělá, ten nemá šanci uspět.

Krok za krokem

Nedávejte si hned na začátek takový cíl, u kterého si ani nejste jistá, jestli k němu dokážete dojít. Pěkně si rozmyslete, kousek po kousku, jak budete postupovat, co vše musíte před vysněnou metou udělat, čím ještě musíte projít. Dávejte si postupně menší cíle, které můžete v průběhu zvyšovat. A hlavně si dávejte takové cíle, které jste vůbec schopná pokořit. Ale nelekejte se komplikací, ty přijdou téměř vždy. Bojujte. Pokud sníte například o nějaké práci, ke které je potřeba určitého vzdělání nebo zaměřenosti, kterou vy nemáte, musíte nejprve splnit ostatní předpoklady. To znamená, že třeba absolvujete odpovídající kurz nebo školení.

Proč by nevěru odpustila téměř polovina z nás?

28. ledna 2010 v 18:00 | AaandYs3k |  Sex

Proč by nevěru odpustila téměř polovina z nás?

Nevěra, problém starý jako lidstvo samo. V různých kulturách k ní lidé zaujímali rozdílný přístup, někde je společnost při posuzování záletníků tolerantnější, jinde naopak mnohem radikálnější. Rozdílný bývá i pohled na nevěrné muže a ženy. Zatímco nevěrní muži sklízejí často za své "chlapáctví" body navíc (jak dokazuje mimo jiné i situace na naší politické scéně), nevěrné ženy se se sympatiemi setkávají málokdy, většinou jsou okolím nemilosrdně odsouzeny.
K zajímavým výsledkům ale došel internetový průzkum veřejného mínění společnoti SANEP. Jak uvedla MF DNES, téměř polovina z respondentů (47 procent) je přesvědčena, že by nevěru svému partnerovi odpustila. Na druhé straně nepřijatelná je nevěra pro více než třetinu z nás (35 procent). Nejvíce tolerantní k nevěře jsou prý vdané ženy.

A jak často jsme nevěrní?

Nevěru přiznává 43 procent respondentů. Překvapivě častěji nevěru udávají muži. Ženy o nevěře spíše mlčí, nechlubí se s ní. Více než polovina dotázaných, kteří nevěru přiznávají, podvedla svého partnera pouze jednou až třikrát.
Čím to, že nejvíce tolerantní jsou ženy v manželství? Je dobře, že nevěru tolerujeme, když už jí nedokážeme zabránit? A jak se chovat v případě, že máme podezření, že nás partner podvádí? Je lepší mlčet a nic neříkat, nebo spíš o partnera bojovat a snažit se zachránit co se dá? Nebo je nejlepší říci rovnou a jasně: "Jestli se mnou chceš být, nesmí se to už opakovat"?

Sexuální mýty: Držíte se jich?

28. ledna 2010 v 17:50 | AaandYs3k |  Sex
Na první pohled vypadají absurdně, ale mnozí jim (či aspoň některým) stále věří. Sexuální mýty neboli nepravdy o sexu. Když jim podlehneme, mohou nám příjemné zážitky nejen výrazně ztrpčit, ale dokonce i znemožnit. Podívejte se, zda některému z nich ve svém životě stále nepřisuzujete důležitost a nenecháváte se jím zbytečně svazovat…

1. Sex znamená pohlavní styk

Ne, neznamená. Příjemné a krásné milování lze zažít, i když penis do pochvy vůbec nevnikne.

2. Průměrná erekce měří 20 centimetrů

Mezi muži je velmi rozšířený mýtus o tom, že ženy chtějí velký penis. Většinou je pravda pravý opak. Pochva se přizpůsobí jakékoliv velikosti, i malým penisům. Větší penisy mohou ženám spíše způsobit bolest.


Pár příkladů, jak se měníte s druhým a třetím dítětem xD

28. ledna 2010 v 17:00 | AaandYs3k |  Koš
Něco pro rodiče a pro ty, co se chystají mít víc než jedno dítě
Ano,rodičovství všechno změní. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem.

VAŠE OBLEČENÍ
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí,že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE

1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie.Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.


Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk