Prosinec 2009

Veselý Silvestr a šťastný nový rok + new design

31. prosince 2009 v 16:00 | AaandYs3k |  Moje kecy
Fun, Joy 'N Laughter... Reach out to your friends/family/loved ones with this crackling New Year wish.

Ahojí lidičky:)

Dnes se jen ozývám, abych vám popřála veselého Silvestra a šťastný nový rok!:) Jak budete Silvestra trávit? Já budu u přítele:)))

A jak se vám líbí můj new design??:) já z něho mám velkou radost:) chtěla jsem nějaké veselejší barvy proti tomu předešlému designu:) Po dlouhý době, viďte?:D

Prosím! nepiště mi pod článek žádný reklamy! Člověk něco napíše, nebo najde něco zajímavého a jediné, co vidí je - mrkni se na můj blog a hlasuj pro mě tady! Nebudu hlasovat! a na reklamy neodpovídám! Už mi lezou na nervy!!!

Jinak tady je přání:)
Nechme stranou starosti, je tu doba radosti. Odspuntujme lahvinky, nadelujme pusinky. A pak at se zpiva, at se slavi. V novem roce stesti zdravi.

Ochrnutí z antikoncepce: i 20leté dívky!

30. prosince 2009 v 21:10 | AaandYs3k |  Zdraví
Žena vstává

Ochrnutí z antikoncepce: i 20tileté dívky

Berete hormonální antikoncepci? Hlídejte si lékaře, aby vás hlídal. A pořádně. Může vám jít o život!
V poslední době se stále množí případy mladých a zdánlivě zdravých dívek a žen, které postihla mozková mrtvice a po ní následné ochrnutí.

Co o sobě víte?

Tvrdá data zatím chybí, ale lékaři jsou přesvědčení, že společným jmenovatelem byla hormonální antikoncepce.
Sama o sobě onemocnění nejspíš nezpůsobuje, ale dokáže v souvislosti s jinými okolnostmi vyvolat nebo zhoršit dosud skryté zdravotní problémy.
Množí se tak případy dívek ve věku kolem 20ti let, které bze předchozího varování přestaly chodit, mluvit a ovládat polovinu těla.
Upozornila na to například studie neurologa Jiřího Neumanna, podle níž HA zvyšuje riziko mrtvice, žilní trombózy, plicní embolie, srdečního infarktu a mozkové žilní trombózy.

Štěstí se dá naučit!

30. prosince 2009 v 20:50 | AaandYs3k |  Životní situace

Štěstí se dá naučit - víme jak

Každé ráno snězte žábu. Nic horšího už vás ten den nepotká… tvrdil Mark Twain.
Moudré přirovnání nám tak radí: vyberte si každý den jeden z úkolů, do kterého se vám nechce, který možná není obtížný, ale právě pro vás téměř odporný. To je vaše malá (či dokonce velká) ropucha. Žábu, nejlépe hned po ránu, s procítěním, snězte. Necháte-li ji totiž do druhého dne, opět vám, tak jak to žáby dělají, o něco nabyde....

Každý svého štěstí strůjcem

O takových "žábách" a dalších, pro náš život důležitých, momentech je poutavá knížka Václava Rathouského o cestě za plánovaným řízením svého štěstí - Joy Managment.
Anglické spojení ve své krátkosti přesně vyjadřuje základní ideu, o které, ovšem v trochu jiném kontextu, hovoří známé české pořekadlo "každý je svého štěstí strůjcem."
Musíme se ale naučit řízení své radosti, plánovat cestu ke štěstí. Můžeme být úspěšní, můžeme mít radost ze života a můžeme udělat hodně pro sebe a své blízké.
Václav Rathouský napsal knihu ze života. Jeho život byl pestrý a doslova a příslovečně jednou nahoře a jednou dole.

Pusťte se za svým cílem

Joy managment není kniha plná teoretických statí a úvah. Je od člověka a je pro lidi. Na praktických ukázkách, jasným jazykem a lidským přístupem nám ukazuje cestu, o které vlastně všichni tušíme, že existuje, ale ve shonu každodenních starostí si ji neuvědomujeme, respektive se z ní necháváme neustále odvádět do stran.
Joy managment je kniha, ze které čiší autorova energie a při jejím čtení budete mít pocit, že vstupuje do vás. Je to útlá knížka o budování postoje k životu, kdy se snažíme oprášit či nově definovat své velké cíle a také jich postupně dosáhnout.

Hardware v mozku

Autor dokáže překážky, se kterými se zákonitě potkáváme, a jejichž prapůvod je v nás samých, trefně na příměrech popisovat a usnadnit tak jejich překonávání.
Citujme autora přímo z knihy: "Lidskou mysl vnímám jako dokonalý hardware, který je skvěle stvořen k realizaci svých snů. Jediné, co potřebuje, je správný software. Joy Managment je software, který mysl upíná k hodnotám, přesahujícím pouhý pracovní úspěch. Joy Managment nabízí nikoliv vzorec úspěchu, ale vzorec štěstí."
Tuto zelenou knížečku s žábou na přebalu pozvěte do svého života, až přijde ta pravá chvíle. Pořídit ji můžete na www.joymanagement.eu.


Na co ženy myslí pri sexu?

30. prosince 2009 v 20:19 | AaandYs3k |  Sex

Na co myslí ženy při sexu?

Také vás někdy napadlo, co se asi honí v hlavě té krásce, která se na vás culí ze zadní části tramvaje? Anebo na co myslí vaše přítelkyně, když vám ho kouří? Fakt to chcete vědět?
Možná pak už ale nikdy nebudete chtít, aby vám to dělala! Pokud si tohle přečtete, sundá vám to nekompromisně růžové brýle. Vážně to chcete číst? Rozmyslete si to. Ještě je čas!

Rozhodně ne na vlast!

Většina žen, i těch nejslušnějších, má obrovskou fantazii. V jejich myšlenkách se dost často objevuje i sex. A ne moc slušné představy. Určitě si nepředstavují to, co s nimi děláte po večerech při svitu svíček. V jejich představách je buď ojíždí několik chlapů najednou, a když ne víc, tak alespoň dva. Často si představují, že jsou spoutané a nemohoucí, že jste k nim hrubí a vezmete si je, aniž by chtěly. Dokazují to různé průzkumy, v nichž ženy přiznaly všechny své pohnutky. Neznamená to ale, že všechno, o čem sní, touží ve skutečnosti zažít na vlastní kůži. Jen si to představují a vzrušuje je to.

Kam učitelka nesmí zajít - sexuální vztahy učitelek s žáky

30. prosince 2009 v 20:10 | AaandYs3k |  Sex

Kam učitelka nesmí zajít

Skutečná láska? Odporný zločin? Obojí! Záleží z jakého úhlu pohledu se na sex mezi učitelkou a nezletilým žákem díváte…
Jak ukazují osudy některých hříšných učitelek, vztah zralé ženy a pubertálního mladíka se může pohybovat v širokém rozmezí od sexuálního vydírání až k dojemnému celoživotnímu románu. Jen za posledních pár let byly ze sexuálních styků s nedospělými žáky obviněny desítky kantorek. Psychologové se shodují, že předčasný sex, přestože oboustrannně dobrovolný, může rozbít dítěti hodnoty na celý život. Existují prostě hranice, které se překračovat nemají. Jak však stanovit dospělost? To už odborníci nevědí. Možná právě proto k sexu mezi učitelkami s žáky dochází. Je to tak udivující? Skoro každý dvanáctiletý kluk přece potají sní o sexu s krásnou učitelkou. A - jak praví poněkud cynicky klasik - stará stodola nejlépe hoří…Proč se učit

28. prosince 2009 v 22:10 | AaandYs3k |  Životní situace

Proč se učit?

Nejprve je dobré uvědomit si, že se neučíte pro učitele ani pro rodiče, ale pro sebe. Abyste vy získali vzdělání a udělali maturitu.Když se teď nevyfláknete na školu, budete se učit a uděláte maturitu, budete z toho těžit celý život. To už jsou ale otázky trochu filozofické, pojďme se podívat na to, jak dosáhnout lepších studijních výsledků!
Jak se připravit na učení?
Předně musíte mít z čeho se učit, ať už z nějakých přehledných zápisků (k tomu slouží jiné rubriky nebo z nějaké knihy, učebnice. Dobré zápisky=poznámky logicky seřazené s vyznačenými důležitými body. Ze špatných a nesrozumitelných zápisků se špatně učí. Dále musíte mít na učení klid. Doporučuji vypnout veškerou muziku (ale to je názor spíše subjektivní). Najděte si prostě místo, kde vás nebude nikdo a nic rozptylovat. Velice důležité je udělat si na učení čas, nenechávat to na poslední chvíli a správně si látku rozvrhnout. Víte-li například, že v úterý píšete písemku a v pondělí nemáte čas, učte se už v neděli.

Milování podle znamení xD

28. prosince 2009 v 22:00 | AaandYs3k |  Sex
Berani:
často příliš spěchají a nemají čas na předehru.

Býci:
jsou nenasytní, nejradši by nikdy neskončili.

Blíženci:
jsou nenasytní, nejradši by si domluvili trojku.

Raci:
rádi se milují ve vaně s horkou vodou.Navstevnost za tyden 21.12. 2009 - 27.12. 2009

28. prosince 2009 v 20:49 | AaandYs3k |  Návštěvnost
statistika pro stranku:
Nazev: Blog o všem

Navstevnost za minuly tyden (21.12. 2009 - 27.12. 2009) je:
Pondeli: 80
Utery: 91
Streda: 217
Ctvrtek: 78
Patek: 85
Sobota: 71
Nedele: 180

Celkem: 802

děkuji moc:) už jsou tam první vlaštovky - naděje, že se to zase zlepší:D Tak budu doufat:)

Jak se učit

28. prosince 2009 v 20:40 | AaandYs3k |  Životní situace

Na téma-učení

Ideální je stav, kdy se dítě naučí připravovat do školy pravidelně již od první třídy a v tomto trendu bude pokračovat po celé studium na základní a střední škole. Ale ruku na srdce, takových ideálních dětí je velmi málo. Několik jich znám (existují!), ale jsou to skutečné výjimky.
Dnešní často velmi liberální výchova není založena na pravidelnosti dodržování denního režimu. Děti si tvoří svůj program samy a příprava do školy v něm většinou nebývá na předních místech. Přesto je nutné zdůraznit, že návyk dodržovat již od útlého dětství určitý denní režim pomáhá velkou měrou rodičům i dětem po nástupu do školy. Jelikož se prvňáčci do školy většinou těší, je snazší u nich vypěstovat pravidelnost přípravy do školy než se o to pokoušet v pozdějším věku. Tato pravidelnost vede k tomu, že v daném okamžiku je dítě již podvědomě naladěno na učební proces a práce je díky tomu pro něj i pro rodiče, kteří se s ním učí, mnohem snazší. Problémy přicházejí později s narůstajícími zájmy a hlavně větší samostatností. Je proto dobré si připomenout několik zásad, jež nám učení usnadní a pomohou zlepšit jeho kvalitu. Jsou platné jak pro děti, tak i pro dospělé, kteří začínají po několika letech znovu studovat.

KDY SE UČIT?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Děti po škole nejdou vždy rovnou domů, mají družinu, různé kroužky, tréninky, hudební školy. Pro někoho je výhodné, když svou školní přípravu zvládne hned po návratu domů, protože má probíranou látku ještě v čerstvé paměti, a úkoly a další přípravu tak udělá rychle a efektivně.


Ashley Greene => photoshoot 40

27. prosince 2009 v 22:09 | AaandYs3k |  Ashley Greene
free image hostfree image hostfree image host

Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk