Prosinec 2008

Žehlení vlasů:)

30. prosince 2008 v 22:22 | AaandYs3k |  Vše pro tvé vlasy
Žehlička na vlasy=nezbytná součást hodně holek [i má] .. Ale všechny moc dobře víme, že častým žehlením se naše vlásky ničí !! A jak tomu aspoň z malinké části zabránit?Přečti si následujícií řádky a dozvíš se Víc:)
Žehlení vlasů není tak snadné jak se na první pohled může zdát. Aby se během tohoto procesu vlasy nepoškodily, je nutné dodržovat několik zásad.↓•[klick na celý článek]

Ty a tvé vlasy

30. prosince 2008 v 22:18 | AaandYs3k |  Vše pro tvé vlasy
Nejprve si dej testík a zjistíš, jak o své vlasy nejlépe pečovat
1) Druhý den po umytí máš vlasy:
a) Úplně mastné
b) Trochu mastnější
c) Takřka stejné jako hned po umytí
2) Vlasy si myješ:
a) Každý den
b) jednou za 2-3 dny
c) jednou za týden
3) Na dotek jsou tvé vlasy den po umytí:
a) Mastné
b) Normální
c) Suché

Perfektní manikůra? Už žádný problém!

30. prosince 2008 v 22:16 | AaandYs3k |  Ruce a nehty
Základem profesionálně nalakovaných nehtů jsou tři laky. Prvním je podkladový lak, po kterém štafetu přebírá dekorativní lak a následuje vrchní lak.

 • Jakékoli lakování bys měla začít podkladovým lakem. Jeho funkcí je zjemnění a připravení nehtu pro další práci. Máš-li na nehtech drobné nerovnosti či rýhy, tento lak jejich povrch vyhladí. Podkladový lak také zabrání probarvení výrazných tonů dekorativních laků.
 • Následuje již zmiňovaný barevný dekorativní lak. Vybírat můžeš z jemných pastelových tónů či naopak výrazných sytých, s perletí či s nádechem metalízy. Pokud jsi manuálně zručná, nemusíš zůstávat jen u jednobarevného laku, můžeš kombinovat laky a vytvořit tak duhu či jen dvojbarevnou souhru. Některé barevné laky postačí nanést na nehet jen jednou, u málo krycích či špatně krycích je zapotřebí dvojí nános.;o)
 • Vrchní lak je posledním účastníkem této nehtové štafety. Naprosto dokonalých nehtů nedosáhneš bez tohoto laku,který barevný lak chrání.Ten se nesloupe či neodře během pár hodin. Zabraňuje také blednutí barevných nánosů a v neposlední řadě zvyšuje jejich lesk!!! ;o)
 • Krom tohoto bys také měla vědět, že s lakováním máš začít teprve ve chvíli, kdy jsou nehty odmaštěné, suché a čisté. Velké plochy nehtů lakuj třemi nepřerušovanými tahy štětečku a na menší plošky stačí dva tahy. Ideální je začínat od prostřední části nehtu a pokračovat postupně po stranách. Nanášení laku by mělo být rychlé, aby nestihly předešlé tahy zaschnout a celkový dojem byl celistvý.;o)
 • Mezi dobré tipy a rady patří netřepání lahvičkou laku. Žádná z nás by nechtěla mít na rovném povrchu nevzhlednou bublinu.;o) Třepáním se dostává do laku vzduch, který tyto bubliny způsobuje. S novým namočením štětečku do barvy si ji můžeš snadnou aplikovat na nehet. Proto postačí k promíchání laku obrátit lahvičku několikrát tam a zpět vzhůru nohama!!! ;o)

Když nemáš čas...

30. prosince 2008 v 22:15 | AaandYs3k |  Tipy pro krásu
Možná to znáš - zazvoní budík a ty najednou nevíš, kde ti hlava stojí. Tak tak si stihneš přečísnout vlasy, umýt oči vlažnou vodou a polknout hlt čaje. A make-up? Pozor, s naším průvodcem pro situace, kdy je potřeba bleskového zásahu, stihneš vše
Blesková očista
Mnohdy se stává, že není dostatek času na veškerou tvou obvyklou ranní hygienu a bohužel nemůžeš použít všechny své zkrášlovací procedury. Co si tedy počít? Pořiď si ubrousky na pleť nebo vlhčené tamponky a očisti si tvář jimi. Je to super například na cestě na dovolenou - zastavíte ráno někde u motorestu a zkrátka není přípustné, aby jsi jediné umyvadlo na záchodcích zabrala svými deseti lahvičkami, ručníkem, kilem vaty a bůhví, čeho ještě.

Líčení, kterým ho okouzlíš

30. prosince 2008 v 22:14 | AaandYs3k |  Líčení
 • Dbej na jemné barvy.Ideální jsou světlé či pastelové tóny vytvářející hebkou pleť.
 • Základ nejlépe nanes houbičkou a nezapomeň ani na krk a uši,nebo se udělají šmouhy.
 • Vydržet po celou dobu schůzky není pro tvůj make-up žádný problém,když základ lehce přepudruješ.
 • Jemné záblesky místo červených tváří: místo rtěnky prostě použij trochu perleťového krému,který lehce špičkami prstů nanes na lícní kosti a rozetři směrem ke spánkům.
 • Lesklé oči místo trlustých "muších noh" z řas slepených řasenkou. trochu vazelíny rozetři mezi špičkami prstů a potři řasy,potom je kleštičkami ohni nahoru.
 • Zvláště dlouhé řasy vykouzlíš bezbarvým maskarem.
 • Žhavý pohled: světlé oční stíny nanes na oční víčko a v jeho záhybu udělej tmavší linku.
 • Neposlušné obočí zkrotíš kapičkou tužidla na vlasy,které dáš na kartáček a naneseš na obočí.
 • Roztomilé rty získáš s pomocí tužky na rty v tělové barvě,kterou přesně obtáhneš kontury a lehce rozetřeš směrem dovnitř.
 • Rozdílné plné rty bez problémů vyrovnáš leskem,který tenké rty opticky zvětšuje.

Tvé obočí

30. prosince 2008 v 22:13 | AaandYs3k |  Líčení
1.
nikdy nevytrhávej horní linii obočí. když ti zde chloupky lezou na nervy, zesvětli je. před tím, než začneš obočí upravovat, vyzkoušej si, jak ti bude po úpravě slušet, a to tak, že světlou konturkou zamaluj ty části, které chceš vytrhat.
2.
chloupky vytrhávej vždy po jednom a začni přitom od nosu. vytrhávej je vždy ve směru jejich růstu - to bolí nejméně.
3.
nespěchej. pár chloupků víc nebo míň může výsledek totálně změnit. když očistíš vytrhaná místa pleťovou vodou, zamezíš tak případnému zarudnutí
1
kartáčkem na obočí vykartáčuj obočí nahoru, oči pak vypadají větší. obočí vypadá zvláště sexy, pokud je o dva odstíny světlejší než tvé vlasy.
2
s barvou si můžeš pomoci tužkou na obočí. nenanášej ji ale v ploše obočí, ale v malých tazích, ve směru růstu chloupků bočí.
3
další možností je zesvětlení nebo ztmavení obočí pomocí očních stínů. v mnoha případech pak obočí vypadá dokonce přirozeněji.
4
pokud je tvé obočí nepoddajné, můžeš jej zafixovat bezbarvou řasenkou. pak budou na obočí držet i oční stíny.

5
obočí můžeš samozřejmě i barvit, ale jen s nejvyšší opatrností. lehce se ti může stát, že bude flekaté nebo působit velmi nepřirozeně.

Jemné rty

30. prosince 2008 v 22:13 | AaandYs3k |  Líčení
1.
tvrdé části suchých rtů můžeš rychle zjemnit, když je budeš chvíli kartáčovat dětským zubním kartáčkem s trochou vazelíny.2.
když si nechceš rty takto kartáčovat, můžeš použít pásek izolepy, který nalep na ještě vlhké rty, chvíli přidrž a pak opatrně odlep.
3.
po "izolepovém peeligu" potřebují tvé rty extra porci péče - nanes na ně trochu včelího medu a nechej ho působit asi 10 minut. pak ho jednoduše slízej.
4.
když ti med nechutná, použij tyčinku na rty - existuje jich celá řada:)

Jak nanášet růž?

30. prosince 2008 v 22:12 | AaandYs3k |  Líčení
1
používej dobrý štětec. ponoř jej do růže a pak jej protřep nebo profoukni.
2
postav se před zrcadlo a usměj se. při úsměvu se ti vytvoří vyvýšené "polštářky" na tvářích a právě tam začni. růž nanes krouživým

Správné mytí vlasů

30. prosince 2008 v 22:11 | AaandYs3k |  Vše pro tvé vlasy
Přečtěte si pár zásad mytí vlasů.
-Teplota vody,se kterou si oplachujete vlasy má mít stejnou teplotu jako teplota těla.
-šampon byste si měli napěnit už v ruce,ne až na vlasech.
-šamponovat byste měla vlasy asi dvě minuty a zároven u zoho masírovat hlavu.
-fén byste měla používat jen tehdy,kdy je to nutné.Příliš vysušuje vlasy a ty se stávají křehkými a lámavými.
-před mytím si vlasy kartáčujte.
-po umytí si vlasy lehce pročešte hřebenem s řídkými zuby.
-vlasy nechte schnout volně na vzduchu,dejte si ale na ramena(pod vlasy)ručník

Jídelníček pro krásu tvých vlasů

30. prosince 2008 v 22:11 | AaandYs3k |  Vše pro tvé vlasy

JÍDELNÍČEK PRO ZDRAVÍ TVÝCH VLASŮ

Stále nevíš, co přesně bys měla jíst, aby ses mohla pyšnit překrásnou hřívou? Nevadí! My jsme pro tebe sestavili kompletní jídelníček, a to rovnou ve třech různých variantách, aby sis mohla vybrat.jidlo

Francouzská manikůra

30. prosince 2008 v 22:09 | AaandYs3k |  Ruce a nehty
Určitě už máš představu, oč jde, když se řekne Francouzká manikůra. Jedná se o lakování "bílých" okrajů nehtů bílým lakem. Tvar nehtu by měl být hranatý, je to ale věc každého. GirlsWorld má pro tebe 3 jednoduché tipy, takže to zmákne opravdu každý :-)
1. Předpřípravy - Super krásné nehty
Nejdříve si nehty vypiluj pilníkem dle vlastního výběru tvaru, většinou do "hranata" ale nemusíš se vyhýbat ani kulatým tvarům. Je také třeba, abys měla silné a zdravé nehty, aby se moc nelámaly a neodlupovaly se. Na ty jsou potřeba různé vyživovací krémy, kůry, laky... Také by sis neměla nehty kousat, protože s takovou tvá franczouzká manikůra nebude už úplně ta pravá. Existují dokonce laky na nehty, které chutnají jako pepř, zkus se na ně zeptat v drogerii.

Jak se správně odlíčit?

30. prosince 2008 v 22:08 | AaandYs3k |  Líčení
Během dne se na našem obličeji, aniž si to uvědomujeme, usadí množství prachu a jiných nečistot. Make-up nám pomáhá pleť před všemi těmito nepříznivými vlivy chránit, ale nejdůležitější částí dobré péče o pleť je její každodenní důkladné odlíčení.
K dobrému odlíčení poslouží voda a odličovací mléko. Nejprve si namočíme dva odličovací tampony do poloviny vlažnou vodou, mezi prsty vyždímáme a na vlhké konce naneseme odličovací mléko.
Obličej čistíme lehkými tahy. Začneme čelem, které čistíme vodorovně od středu ke krajům a pak pomalými krouživými pohyby směřujeme dolu okolo očí. Následně pokračujeme odlíčením nosu. Stejně jako při odličování čela i u nosu postupujeme od jeho středu směrem do stran tváří, a stejně tak odličujeme i místa okolo úst. Vše provádíme krouživým pohybem, podobně jako při kosmetické masáži.
Na oči můžeme položit dva odličovací tampony navlhčené v odličovadle, pokud možno očním. Navlhčené tampony necháme na očích působit do doby než povolí maskara, která se vsákne do tamponu. Tento postup pak opakujeme s čistým navlhčeným odličovacím tamponem alespoň dvakrát, dokud nejsou oči čisté.
Nakonec celý obličej dočistíme pleťovou vodou odpovídající naší mastnotě pleti. Máte-li mastnou pleť a nevadí-li vám alkohol, pak můžete použít pleťovou vodu s obsahem alkoholu. Oči však pleťovou vodou s alkoholem nečistíme, neboť jsou velmi citlivé.

Účesy podle horoskopu

30. prosince 2008 v 22:07 | AaandYs3k |  Vše pro tvé vlasy
KOZOROH
Miluje kvalitu a nenápadnost. Těmto ženám sluší kontrast světlého s tmavým, jak při účesu tak při líčení. Budou vám vyhovovat dlouhé vlasy, jednoduché copy nebo konzervativní drdoly
VODNÁŘ
Máte ráda všechno nové a originální. Dejte si pozor na nevkusnou kombinaci ozdob a příliš chaotickou úpravu účesu.
RYBY
Jsou romantické ženy. Můžete si dovolit bohatý účes i prosté dlouhé vlnité vlasy. Můžete se pokusit o kombinace barev s použitím barevných přechodů. Sluší vím třpytivé líčení.
BERAN
Ženy narozené ve znamení Berana mají spíše chlapecké rysy obličeje. Vám stačí jednoduchý účes obsahující hranatost. Důležité je nezakrývat u Beranů očí, spíš zdůraznit.
BÝK
Býci se nemusejí vyhýbat barvám, ale pozor ať to nepřeženete. Nekroťte svou fantazii a udělejte si bohatý a velkorysý účes.
BLÍŽENCI
Vám sluší lehké a nekomplikované účesy. Nepřehánějte to s líčením, někdy vám hrozí, že té nápaditosti bude příliš.
RAK
Lidé v tomto znamení si rádi zakrývají čelo a obličej. Slušet by vám měli účesy oblé a zakulacené. Líčení používejte co nejvíce přirozené.
LEV
Máte rádi náročné a originální účesy, které vám dají potřebu reprezentavitního vzhledu.
PANNA
Tomuto znamení vyhovují jemné, urovnané účesy s přesnými střihy. Máte smysl pro detail, vkus a umíte kombinovat barvy.
VÁHY
Základní smysl vah je spontánnost a přátelskost. Tomuto by měl odpovídat i účes, jednoduchý a náročný. Není ale dobré používat moc složité účesy, dejte přednost lehkosti.
ŠTÍR
Smyslnějšímu typu ženy, která je narozená v tomto znamení, by slušely složitější kreace. Účes by měl být perfektně proveden. Totéž platí o líčení.
SŘELEC
Tito lidé si účesem hlavu nelámou a stále nosí ten samý účes. Nevadí to ani okolí, tak si z toho není třeba dělat hlavu a hned zkoušet něco nového. Měli by jste ale mít odkryté čelo a oči.

Klučičí tajemství

30. prosince 2008 v 22:03 | AaandYs3k |  Kluci
Přijdou ti pánové jako nejzáhadnější tvorové naší planety? Hmm... my jsme na tom podobně. A tak jsme vypracovaly asi nejobsáhlejší dotazník všech dob a předložily ho 536 klukům.Co se stalo pak? Vyplňovali ho skoro dva měsíce! Poctivě zaškrtávali, dumali a ohryzávali konce tužek a my se zatím mohly zvědavostí zbláznit. A výsledek? Nad něčím jsme nevěříčně kroutily hlavou, něco nás až tak nepřekvapilo... No, posuď sama.

3 Esemesky, které od tebe touží dostat:
1 To je v pohodě, běž s kámošema na pivko, já zůstanu doma! - Tomáš, 18
2 Včera večer to bylo nádherný. Jsi nejlepší! - Ivoš, 15
3 Sraz před kinem (oblíkám si tu ultra krátkou mini!) - Jára, 17

Kluci zbožňují když...

30. prosince 2008 v 22:00 | AaandYs3k |  Kluci
•Jsme Přítulné

•Nosíme jejich trička

•Jsme občas ticho

•Se usmíváme

•Jsme hravé

•Se nehádáme

•Jim dáváme voLnost

Kluci podle horoskopu

30. prosince 2008 v 21:59 | AaandYs3k |  Kluci
Věříš na horoskopy? Máš vyhlídnutého kluka, kterého hodlám v nejbližší době zaháčkovat? Ale co když se k sobě nebudete hodit? Riskneš to, nebo si radši zjistíš datum jeho narození a předem ho nenápadně prověříš?
Blíženci
Od 22.5. do 21.6
Jaký je?
Poznáš ho podle prořízlé pusy, kterou asi nikdy nezavírá. Ale je tááák okouzlující! Miluje vzrůšou, dobrodružství a jde do každé akce, jaká se namane. A taky má rád holky… Všechny.
Jak ho získat?
Pokud se ti podaří ho zaujmout zajímavým vyprávěním, buď si jistá ,že rande tě s ní nemine. Klidně se s ní můžeš seznámit tim neprůhlednějším způsobem, finty on nerad.
Co na něj platí?
Miluje holky, se kterými může prožít něco fakt šíleného. Jen málokdy odolá dlouhým vlasům.
Co nesnáší?
Je rád středem pozornosti, tak pozor ať nejsi zábavnější než on. A nezatěžuj ho budoucností.

Pro dalŠí znamení klikni na celý článek→↓

Sbal ho

30. prosince 2008 v 21:58 | AaandYs3k |  Tipy pro lásku
Tvůj soused v lavici..nebo snad třídní frajírek a průšvihář??Máš o něj zájem?Poradím ti jak na něj!

SAMOTÁŘ
JAKÝ JE:
:Jakmile ho učitelka vyvolá,okamžitě zrudne a o přestávkách většinou posedává sám v lavici.
ČÍM JE VÝJMEČNÝ?
Když se mu zalíbí nějaká holka,bude ji věrný a oddaný.Je sice hodně nesmělý,ale pod jeho ochrannou slupkou se skrývá srdce citlivého romantika.
CO NA NĚJ PLATÍ?
Tady pomůže jen jedno:Oslov ho!Zeptej se ho,jestli se s tebou nechce učit.Určitě bude moc rád,že jsi udělala první krok,a pokud má alespoň trochu zájem,určitě tě neodmítne!

PRŮŠVIHÁŘ
JAKÝ JE:
Ze zásady nedělá domácí úkoly,a když jde ve třídě o průšvih,je to skoro vždycky jeho vina nebo v tom má minimálně prsty.
ČÍM JE VÝJMEČNÝ:Za drsnou fasádou se nejspíš skrívá nesmělý kluk.Hledá pozornost někoho,kdo ho bude brát takového jaký je-se vším všudy.
CO NA NĚJ PLATÍ?Vychytej si chvíli,kdy bude sám,protože jakmile kolem sebe bude mít svoji bandičku kamarádů,bude si hrát na drsňáka.Pro začátek zkus bezpešná témata-jako je kino nebo hudba.

IDOL
JAKÝ JE?
Vidíš na dvoře skupinku holek?V tom připadě někde uprostřed určitě bude on.Kámošů má taky hodně-tajně totiž doufají,že se přes něj dostanou k holkám.
ČÍM JE VÝJMEČNÝ?Nejen že vypadá skvěle,ale je taky opravdu milý.Ale protože má tolik obdivovatelek,je těžké se k němu dostat.
CO NA NĚJ PLATÍ?Obdivovat ho as vnucovat se mu stejně jako ostatní holky k ničemu nepovede.Zkus ho získat jako kámoše a strávit s ním hodně času.Je tu velká šance,že se brzy stane tvým miláčkem.

TŘÍDNÍ VTIPÁLEK
JAKÝ JE?
Vtipný a drsný komentáče-to jsou jeho specialitky.Holky u něj berou a ostatní kluci mu jen tiše závidí.
ČÍM JE VÝJMEČNÝ?Nidky se s ním nebudeš nudit,protože zábava je pro něj skoro to nejdůležitější na světě.Má taky svou druhou,vážnou tvář,kterou rád ukrývá a ukazuje jen těm,kteří jsou pro něj důležití.
CO NA NĚJ PLATÍ?Klidně si z něj udělej srandu a ukaž mu,že máš na něj!Uděláš dojem a on se bude snažit ti tvoje vtípky vrátit.Tahle se můžete nenásilně sblížit a...brzo je ruka v rukávě.

VRCHNÍ ŠPRT
JAKÝ JE?Při vyučování dává vždycky pozor,hlásí se jako o život a dostává ty nejlepší známky ze třídy.
ČÍM JE VÝJMEČNÝ?I když to na první pohled není žádný vysněný princ,určitě má také své kouzlo.Je spolehlivý a vždycky dodrží,to co slíbil.Kromě toho ti samozřejmě může pomoci s domácími úkoly:)
CO NA NĚJ PLATÍ?
Najdi něco,při čem mu můžeš helfnout ty.Třeba budete super pár ve sportovním zápolení nebo na výtverce.Až zjistí,že to s ním myslíš vážně a že ti nejde jen o opisování,otevče ti svoje srdce.

čuprácký smsky!

30. prosince 2008 v 21:56 | AaandYs3k |  Koš
Laska je pro jednoho trapeni, pro dva krasna vec a pro tri mravni prestupek...
Vazeny zakazniku.Vas telefon signalizuje,ze Vase IQ je o 70% nizsi nez Vase hmotnost.Proto Vam bude poskytnuta sleva 50%na kazdy hovor se stejne nadanymi lidmi.
Toto je smolne hovinko @. Rychle ho nekomu posli jinak se ti presune do kalhot. - Checht:D
Chceteli si precist Vasi SMS postupujte dale, dale, dale, dale, dale, dale, dale, dale, dale, dale, dale, dale, dale, je videt, ze mas houby co na praci, kdyz si muzes hrat s mobilem :)
Ahoj, ja jsem tvuj mobil,chtel jsem jen ven z kapsy. Ten smrad se uz nedal vydrzet :-)
Chtel jsem Ti poslat neco nepopsatelneho, uzasneho, krasneho, erotickeho, ... Ale bohuzel se nevejdu na display :)
Neni noci, kdy se mi o tobe nezda a dne, kdybych si na tebe nevzpomel. Cekam na tebe 4 roky a to pomysleni, ze ted konecne budeme spolu mi nahani husi kuzi . . . . . . . . . . . . MATURITO!
Nez usnes, jemne mne pomackej, ja trochu vytecu, vem si mne do ust abych se dotkl kazdeho zoubku, bude Ti krasne! Uz se tesim na vecer. Tvuj COLGATE-zubni pasta - Nebudeme vulgární:D
Porad se me mota hlava a ty toho nenechas, chces vic a vic, nevim jak dlouho to uz vydrzim ........ Tvoje CD
Posledni dobou si pripadam jako dvere. Obcas se namazu, obcas si vrznu a cekam kdy me zavrou :)
Vas horoskop na zitrejsi den: Zitra Vas budou vsichni jenom chvalit, budou Vas nosit na rukach a zahrnovat kvetinami. Jooo, pohreb uz je takovej.

Různý sms

30. prosince 2008 v 21:54 | AaandYs3k |  Koš
Ve vychodnich cechach se nasla mrtvola bez mozku a s debilnim ksichtem, tak me prosim te prozvon. Mam o tebe hroznej strach.
Necti to, rikam aby si to necet a kdys ti rikam, aby si to necet, tak to necti..........no necti to ti rikam...No ted sis to precet a co z toho mas?:)
Az se te negdo zepta proc, odpovez: protoze bagr.....
I na tech pitomych cigaretach ja napsany, ze zpusobujou zavislost... A o Tobe mi to nikdo predem nerekl!
Hele nezname se odnekud? Jsi mi nakej povedomej.. ty oci, ten smich, to telo.. urcite jsme se uz potkali!! Nejsi ty nahodou ten kluk co ho tak moc zboznuju? :-)
Hele, nechces me nahodou pozvat na rande?

Love sms

30. prosince 2008 v 21:52 | AaandYs3k |  Tipy pro lásku
Andílci miluji ráj , zvířátka milují háj. Ptáčci milují nebe a já miluji Tebe.
Miluji Tě, ty to víš, miluji Tě, i když spíš, miluji Tě v každé době, moje
srdce patří Tobě.
Těžké je mít někoho rád a nesmět mu polibek dát, to je jako u studánky
stát a žízni umírat
Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk