14 vtipů o klucích:D

30. října 2008 v 20:30 | AaandYs3k |  Vtípky

14 super vtipů o klucích

 1. Kdy myslí kluci na večeři při svíčkách?..........................................................................Když vypnou proud.
 2. proč má tolik kluků nohy do O?...................................................................Nedůležité věci se obvykle dávají do závorek.
 3. Jak třídí kluci svoje prádlo?.........................................................................Na dvě hromádky: ,,Špinavé" a ,,Špinavé, ale ještě se dá nosit.
 4. Jaký je rozdíl mezi kluky a prasátky?................................................Prasátka se nemění v kluky když se opíjejí.
 5. Víš proč sou vtipy o blondýnkách tak krátké?...............................................aby si je kluci dokázaly zapmatovat.
 6. Proč je tak těžké najít kluka, který je citlivý, pozorný a hezký? ...............................................Protože všichni takový mají už přítele.
 7. Jak trénují kluci na pláži?....................................Jakmile vidí pěknou holku v plavkách zatáhnou břicho
 8. Proč je pro kluky tak těžké navázat oční kontakt .................................................... Protože prsa oči nemají.
 9. Proč je pro kluky důležitější vzhled holky než její rozum...................................... Protože většina kluků mnohem lépe vidí, než myslí.
 10. Co řekl slon, když potkal nahého kluka?............................................Je to roztomilé, ale můžeš s tím jíst buráky?
 11. Víš proč kluci jsou jako tramvaj?............................................... proč ze jednou běžet když za pět minut pojede další.
 12. Která část penisu je nejcitlivější?.................................................. no přece kluk!
 13. Víš, jaká je klučičí představa romantiky?.......................................Fotbalový stadion osvětlený svíčkami.
 14. Co mají společnáho parkovací místo a kluci?.........................................Ty dobrý jsou vždycky zabraný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Happy Berry Happy Berry | Web | 30. října 2008 v 20:38 | Reagovat

Ty sou goodXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Chtete vydělávat na internetu?

ODKAZ

uhk